Поділитись:

Луцький завод «Богдан Моторс» отримав сертифікат європейської якості

Вівторок, 18 червня 2019, 15:35

ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», яке розташоване в Луцьку, отримало сертифікат відповідності систем менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» є одним із лідерів виробництва транспортних засобів різних видів в Україні. Виготовленими на потужностях ДП «АСЗ №1» тролейбусами, автобусами, електробусами і електричними вантажівками користуються не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема в Польщі, Франції та інших країнах Європи. Вітчизняні та зарубіжні партнери високо цінують професіоналізм працівників нашої компанії і якість продукції, яка виробляється. Саме тому для підприємства є важливим дотримуватися і працювати згідно з вимогами сучасної системи менеджменту якості, – інформує прес-служба підприємства. 

Варто зазначити, що отриманий сертифікат на систему управління якістю – не кінцевий результат, адже однією з вимог стандарту є постійне її вдосконалення та підвищення її результативності. Тобто потрібно регулярно переглядати і актуалізувати якість транспортних засобів, які виготовляються підприємством з урахуванням більш сучасних підходів до виробництва, нових видів послуг і т.д. Тільки за таких умов система управління якістю буде ефективно працювати і дасть позитивний результат.

Наявність сертифікату ISO 9001:2015 відкриває нові можливості для роботи на українському і світовому ринках. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 липня 2020
21:15
19:30
14:01
12 липня 2020
14:10