Поділитись:

Червоною стрічкою можна перев’язувати тільки торти «Рошен», – суд

П'ятниця, 14 червня 2019, 14:50

Господарський суд Києва задовольнив позов Кондитерської корпорації «Рошен» проти Міністерства економічного розвитку і торгівлі та ДП «Укрпатент» щодо реєстрації знаку у вигляді «червоного кольору матеріалів для упакування кондитерських виробів».

Про це повідомляють Наші гроші. 

Суд зобов’язав Кабмін визнати та зареєструвати за Корпорацією «Рошен» право інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг за заявкою №201710458 від 13 травня 2017 року, яким є червоний колір у пакуванні кондитерських виробів.

Під дію знаку підпадають плівки із поліпропілену, пластмасові плівки, паперові, клейкі чи самоклейні стрічки; пакувальні негумова, непластмасові, не паперові або не картонні матеріали, неметалеві стрічки, мотузки, нитки для обгортання і пакування. Таким чином у «Рошені» вирішили зарезервувати за собою право упаковувати кондитерські вироби у стрічки червоного кольору.

Ухвалюючи це рішення, суд визнав недійсними висновок «Укрпатенту» та рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку, якими підприємству раніше відмовили у реєстрації спірного знаку.

До слова, кондитерська компанія Roshen належить колишньому президенту України Петру Порошенку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2020
30 березня 2020
29 березня 2020