Поділитись:

На Волині поліцейського судитимуть за підробку документів на свою «євробляху»

Середа, 12 червня 2019, 17:07

Прокуратура Волині скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення інспектором роти №2 управління патрульної поліції у місті Луцьку підроблення та збуту офіційного документа, який видається та посвідчується нотаріусом.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині. 

20 квітня 2017 року правоохоронець, перебуваючи у приміщенні  автозаправної станції у Володимирі-Волинському, задля подальшої реалізації та надання законності перебування на території України автомобіля марки «Volkswagen Passat» на польській реєстрації, яким на той час керував, підробив офіційний документ – договір користування правом виїзду за кордон, посвідчений нотаріусом у Республіці Польща.

У нотаріально посвідчений бланк договору, який придбав у невідомої особи, поліцейський власноручно кульковою ручкою польськими літерами та цифровими записами вніс завідомо неправдиві відомості. Опісля він також поставив на документі підписи від імені сторін договору.

Унаслідок підроблення та передачі правоохоронцем цього договору громадянину за особою були закріплені наслідки правового характеру у вигляді користування транспортним засобом на невизначений період та безперешкодного керування ним на території України з правом виїзду за кордон. 

Невдовзі правоохоронець постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020