Поділитись:

Навіщо потрібні крісла-гойдалки для дітей*

Середа, 12 червня 2019, 16:30

Маминої уваги вимагають усі малюки, але у мам не завжди є час тримати дітей на руках і заспокоювати ніжним погойдуванням. Мамам необхідно ще займатися домашніми справами, готувати їжу і прибирати в оселі. У вільні хвилини іноді хочеться просто відпочити, але карапуз наполегливо вимагає, щоб його взяли на ручки.

Дитячі крісла-качалки: для чого потрібні?

Головна відповідь на питання: «Навіщо потрібно крісло-качалка для дітей?» звучить так: щоб хоч ненадовго дати маминим рукам відпочити. Дитячі крісла-качалки, представлені на сторінці spok.ua/kresla-kachalki/c116 в каталозі інтернет-магазину SPOK, поєднують високу якість і надійність з функціональністю і комфортом. У каталозі інтернет-магазину представлена оригінальна продукція відомих виробників товарів для дітей, якість і безпека якої підтверджені сертифікатами.
Різноманітність моделей дитячих крісел-качалок за віковими критеріями, функціоналом і матеріалами виготовлення дозволяє підібрати оптимальний варіант з урахуванням вимог і потреб покупців, фінансових можливостей і інших умов.

 

Призначення дитячих крісел-качалок

Дитячі крісла-качалки створені для того, щоб робити життя мами і малюка більш комфортним. М'яко кажучи, крісло створює у новонароджених ілюзію безпечних маминих рук. Оскільки пристрій стоїть неподалік від мами, малюк чує голос рідної людини і поводиться спокійно. Постійний контакт з мамою зберігається, що забезпечує дитині відсутність стресів і спокійний сон.

Гойдалки м'яко розгойдуються, але при бажанні батьки завжди можуть зафіксувати конструкцію в нерухомому положенні. У деяких моделей є функція «вібро», при включенні якої крісло починає тихенько вібрувати. На дугах конструкцій можуть бути розвішані іграшки або миготливі ліхтарики. Деякі моделі оснащуються музичним супроводом.

Різновиди качалок для немовлят

Крісло-гойдалка – це загальна назва для пристроїв такого типу. Виділяють такі різновиди конструкцій:

 • ліжка-качалки;
 • шезлонги-качалки;
 • шезлонги;
 • крісла-качалки;
 • колиски-гойдалки.

Розрізняються моделі:

 • за віком. Моделі бувають наступних видів: від народження до трьох місяців і від трьох місяців. Пристрої для піврічних дітей передбачають можливість годування, для чого оснащуються спеціальним столиком;
 • за функціоналом. У більшості моделей є функція регулювання кута нахилу спинки. Спинку можна регулювати в досить великому діапазоні (від вертикального положення до майже горизонтального);
 • за матеріалами виготовлення;
 • за оснащенням – наявність електромотора, фіксуючих ременів, підвісок, ліхтариків, музичного супроводу тощо;
 • за конструкцією підставки;
 • за габаритами.

Деякі моделі можна використовувати до досягнення дитиною 2-3 річного віку. Діти охоче використовують конструкції в іграх або для відпочинку.

Яскравий оригінальний дизайн, милі звірятка-підвіски і комфорт – ось що таке крісло-гойдалки для новонароджених. Перебування у кріслі стимулює розвиток малюка, сприяє поліпшенню координації та вестибулярного апарату, забезпечує мамі і немовляті спокійний відпочинок.

Інтернет-магазин «Спок» пропонує крісло-гойдалки високого рівня комфорту і оригінального дизайну за вигідними цінами. Компетентні консультанти інтернет-магазину допоможуть з вибором товару і оформленням замовлення, нададуть відповіді на всі питання покупців. Компанія здійснює доставку замовлень в усі регіони України.

Надрукувати
мітки:
коментарів