Поділитись:

«Комунальні» борги: пеня буде, а от квартири не забиратимуть

Середа, 12 червня 2019, 16:36

У разі вчасної несплати за комунальні послуги українцям будуть нараховувати пеню, однак квартири за борги зі сплати комуналки не забиратимуть.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, – пишуть Українські Національні Новини. 

«Стосовно пені – це відповідна норма закону. Це не рішення уряду, це рішення народних депутатів. Така пеня дійсно нараховуватиметься з 10 червня 2019 року. Вона невелика, але я розумію, наскільки неприємно людям взагалі уявляти собі, що їм будуть нараховувати якусь пеню. Ця норма буде діяти», – пояснив міністр.

При цьому він додав, що уряд врегулював питання заборгованості через донарахування газзбутами при призначенні субсидії, в результаті чого така заборгованість не враховується.

Із його слів, практики ж щодо відбирання квартир в українській практиці не було.

«Що стосується можливості втрати житла. У нас є Житловий кодекс, який забороняє змінювати договір житлового найму в разі, якщо у людини є заборгованість по житлу. Що стосується Цивільного кодексу, який передбачає майнову відповідальність у разі заборгованості по житлу, то у нас немає такої практики, щоб забирали житло через суд – хіба що по банківських кредитах», – зазначив Рева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 липня 2020
02 липня 2020
09:10
01 липня 2020
09:20
30 червня 2020
29 червня 2020