Поділитись:

На Театральному майдані у Луцьку можна обстежити груди

Середа, 12 червня 2019, 12:36

На Театральному майдані Луцька у середу, 12 червня, проходить акція «День жіночого здоров’я».

Лучанки мають можливість безкоштовно пройти обстеження та отримати консультації в одних з кращих лікарів Волині. Також можуть дізнатися корисну інформацію про те, як дбати про себе.

Найбільша черга – обстежити груди на мамографі. Як зазначив рентген-лаборант Волинського обласного центру «Рак» Євгеній Приймак, для виявлення ранніх патологій приймають жінок віком  від 35 років. Працюватимуть лікарі до 17.00. 

Приходять лучани за консультаціює  до стоматолога-терапевта Анни Шевченко. Лікар навчає правильній гігієні ротової порожнини, як правильно доглядати за зубами під час вагітності, підліткам, дітям, людям старшого віку.

«Ми показуємо, як правильно чистити зуби, рекомендуємо певні зубні пасти і щітки у відповідності до особливості ротової порожнини і з урахуванням, хто звертається: чоловік , жінка чи дитина», – розповідає Анна Шевченко.

Представник реабілітаційного центру «Ренесанс» Максим Возняк проводить сенси арт терапії. Каже, це допомагає людині побачити в собі певні психологічні моменти, які стимулюють до певних дій. На сеанс можна приходити у будь-якому віці.

Лікар-дерматолог Волинського обласного шкірно-венерологічний диспансеру Ольга Костюкевич каже, що обстежити родимки приходять як чоловіки, так і жінки. Їх обстежують дерматоскопом.

На акції представлена косметика «UNICE multibrand». Як зазначила директор Наталія Дацюк, компанія  має в асортименті продукцію з лікувально-профілактичним ефектом.

«Зараз літній період і жінки більше зайняті городами. Тому ми організували таку акцію для того, аби жінки звернули на себе увагу. Тут консультують гінеколог, ендокринолог, стоматолог, дерматолог, косметолог ,є мамограф, арт  терапія. Також тут розповідають про вакцинацію. Усе безкоштовно», – прокоментувала завідувач інформаційно-аналітичного відділу управління охорони здоров'я Луцької міської ради Тетяна Князькова.

Усі бажаючі мають можливість пофотографуватися біля фотозони, узяти своє жартівливе передбачення.

Акція триватиме до 15.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
16:51
09:30
27 травня 2020
19:35