Поділитись:

У партію Зеленського потрапила мажорка-тусовниця: відверті фото білявки

Середа, 12 червня 2019, 10:35

У списки партії "Слуга народу" на позачергових виборах до Верховної Ради потрапила київська тусовниця Ірина Панченко.

Про це пише "Страна".

Так, невідома 25-річна Ірина Панченко зайняла в списку "Слуги народу" 73 позицію.

Ось що написав виданюю постійний читач:

"Панченко Ірина Сергіївна. Дочка Сергія Панченка. Бізнесмен родом з Кіровоградщини. З 2000 року живе в Києві".

Далі йдуть звинувачення в тому, що Сергій Панченко нібито має кримінальне минуле (редакція наразі не володіє доказами цих звинувачень).

Донька Ірина закінчила юридичний факультет КНУ ім. Т.Шевченка.

"Їздить на джипі "Бентлі". Помічена тільки в найдорожчих салонах Києва з собачкою, на тусовках у нічних клубах, ресторанах", – зазначає джерело і стверджує, що місце в списку для Панченко нібито купили за 2 млн доларів за допомогою якогось Віктора Тимошенка – колишнього нардепа, екс-глави Кримської і Львівської митниці. На своїй сторінці в Фейсбук під час президентських виборів 2019-го він активно підтримував Володимира Зеленського.

Його ім'я вже згадувалося в ЗМІ у зв'язку зі "Слугою народу". Нібито він намагається лобіювати в кандидати своїх людей.

Коли видання почало перевіряти інформацію про Ірину Панченко за іншими джерелами, з'ясувалося ще чимало цікавого.

Нещодавно Ірина замовляла фотосесію в студії Inlight. Серед професійних кадрів є і досить відверті знімки – у ванній, в білизні і топлес.

Колишня однокурсниця Ірини з юридичного факультету висловилася про неї так: "Вчилися разом в КНУ ім. Т. Шевченка. Вона з тусовки мажорів".

Ірину Панченко з подругами часто можна зустріти в кароке-барах: "Вона любить співати в LEO і MARIO, відпочиває там з подругами.

"Страна" зв'язалася з батьком Ірини Панченко Сергієм. На прохання прокоментувати, як його дочка опинилася в списку партії "Слуга народу", Сергій замість відповіді скинув її резюме. 

У ньому виявилося чимало корисної інформації про минуле Ірини.

Вона дійсно закінчила юридичний факультет КНУ ім. Т.Шевченка в 2016 році. Також з 2014 по 2017 рік навчалася в Київському інституті міжнародних відносин. У 2018 році проходила курси телеведучих Showmax.

У графі "досвід роботи" у 25-річної Ірини Панченко вказаний один рядок – працювала юристом в ТОВ "Торговий дім "Фінпро" (2014-2017 рр.), А з вересня 2017 року – приватний нотаріус. Своїми головними діловими якостями Ірина вважає старанність. самокритичність, стресостійкість і здатність до швидкого навчання.

У своєму резюме Ірина додатково акцентувала, що володіє українською, російською та англійською мовами. А також вміє користуватися комп'ютером, зокрема програмами Word, Excel і PowerPoint.

Крім даних про нечисленні місця роботи, в надісланому файлі виявився і номер телефону самої Ірини.

"Страна" зателефонувала, щоб дізнатися, яким чином вона опинилася в списку "Слуги народу" – чи проходила співбесіду з керівництвом партії, чи купував батько місце в списку, чи вона пройшла через конкурс.

У коментарі виданню Ірина Панченко підтвердила, що це саме вона є під 73-м номером у списку партії "Слуга народу". Однак на питання, як вона опинилася в команді, Ірина відповідати відмовилася. Вона не підтвердила і не спростувала інформацію про те, що місце в списку купив її батько.

"Я буду давати коментарі, коли я буду в партії. Я ще нікуди не потрапила. Поговоримо після виборів", – сказала кандидатка і кинула слухавку.

"Страна" звернулася за коментарем до керівництва партії "Слуга народу" щодо того, яким чином Ірина Панченко опинилася в списку. Там одразу не відповіли, але пообіцяли розібратися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали 100 кандидатів, які увійшли до виборчого списоку "Слуги народу"

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2020
27 липня 2020
12 липня 2020
09 липня 2020
25 червня 2020
23 червня 2020
19 червня 2020
15 червня 2020
14 червня 2020
13 червня 2020
11 червня 2020