Поділитись:

На Волині обмежили рух великовагового транспорту

Вівторок, 11 червня 2019, 18:02

Через спекотну погоду на волинських дорогах діє обмеження руху для великовагових транспортних засобів.

Про це повідомляє прес-служба САД у Волинській області.

За інформацією Волинського центру з гідрометеорології, протягом двох останніх днів в області спостерігається перехід температури повітря вище позначки +28ºС. Така ж спекотна погода утримуватиметься найближчими днями. Тож водіям і перевізникам рекомендують враховувати цю інформацію при плануванні великовагових перевезень, адже на території Волині, як і в цілому по Україні, діє сезонне обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення автотранспортних засобів масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн. На Волині таке обмеження встановлено 11:00 до 23:00 години (в інших областях цей час може різнитися).

Перечекати спеку можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу (детальніше – на сайті)

Користувачів доріг та перевізників закликають відповідально поставитись до запровадженого обмеження руху. В області діють пункти габаритно-вагового контролю транспортних засобів, тож на порушників накладатимуться штрафні санкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З осені швидкісні траси будуватимуть зі звуженими лівими смугами

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:00
06 серпня 2020
20:00
15:25
15:15
11:00
05 серпня 2020