Поділитись:

Сергій «Колос» Мартинюк розповів про свій перший дорослий поцілунок

Вівторок, 11 червня 2019, 14:00

Фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк розповів, що переломним епізодом в історії його статевого «дорослішання» став зовсім не перший секс, а перший дорослий поцілунок.

Своєю історією він поділився із порталом сексуальної освіти для підлітків Вперше. 

«Із сексом усе було досить просто і передбачувано: мої 13 секунд слави (тут має бути смайлик, де мавпочка закриває від сорому обличчя) пролетіли так швидко, що я так і не зрозумів (досі!), в яку з тих короткочасно солодких секунд перетворився з невпевненого в собі хлопчика на чоловіка. Хоча, звісно, хлопчиків на чоловіків перетворює зовсім не секс. Пригадую лишень, що після цього гуляв рідним Дубном з повними кишенями ендорфінів, на вулиці стояв пізній квітень, я слухав на касетнику Limp Bizkit і почувався так, наче вхопив їхнього соліста за бороду – коротко кажучи, мені було дуже класно!» – зазначив Сергій Мартинюк. 

Однак етапом дорослішання «Колос» вважає не цей досвід, а перший дорослий поцілунок із дівчиною, з якою тоді зустрічався.  

«Як пізніше вона мені зізналася, за той час, поки я дозрівав до цього моменту, в її голові зринало достобіса найрізноманітніших версій щодо того, чому я її не цілую. Вона боялася, що недостатньо красива, а з нею я тому, бо хоч із кимось маю бути, або що я гей, а вона для мене – лише класичне прикриття. Насправді ж я просто боявся. Мені вистачало духу запрошувати дівчат на повільний танець в шкільному спортзалі на новорічній дискотеці, знайомитися з ними з власної ініціативи, обливати їхні тісні гольфи водою (мені знову потрібна мавпочка, котра закриває обличчя, бо геть соромно за це!), розповідати їм на перервах повні нісенітниці, хвалитися перед ними нереальними досвідами і писати їм відверті «валентинки». Це при тому, що я нереально комплексував через свою зовнішність, великі вуха і дрібні форми», – розповів він. 

Зі слів Мартинюка, він постійно знаходив відмазки, чому не зробить цього сьогодні: їв часник, пив пиво, не почистив зуби, перечитав Кінга, переслухав Земфіру.  

«Врешті-решт, одного дня сталося щось достоту неймовірне. Стоячи на районі зі своєю дівчиною, я побачив краєм ока ватагу старших хлопців з двору, що рухалися в нашому напрямку. Мій зоряний час настав, і вже за кілька хвилин я незграбно, а головне рішуче цілував свою ошелешену, але щасливу супутницю. Було настільки приємно (неочікувано!), що світ раптово пропав. «Опа-па-па!» – почув я захоплені крики старших, і мені суттєво відлягло. І перед пациками гарно засвітився, і довів дівчині, що вона зі мною не для прикриття. Здається, того дня ми цілувалися до пізньої ночі, і першим ділом, прийшовши додому, я закрився у ванній, бо мусив відіпрати своє не менш ощасливлене від нових (дійсно переломних!) досвідів спіднє. Життєві перспективи несподівано стали в рази привабливішими», – поділився історією музикант. 

Довідково: 

«Вперше» – сайт, на якому підлітки зможуть знайти корисну та достовірну інформацію з перевірених джерел про секс, здоров’я та стосунки в інтерактивному та цікавому форматі. Тут випускають тексти, особисті історії, відео та блоги, створюють зв’язок між підлітком та спеціалістами в сферах сексу, психології та медицини. Основні принципи: достовірність, дружність, довіра та інклюзивність. Тут роблять матеріали для всіх підлітків і про всіх підлітків. Говорять українською, перекладують закордонні матеріали. В кожному тексті чи відео ви знайдете посилання на експертів чи академічні джерела, які використовують  під час підготовки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 серпня 2020
25 червня 2020
07 лютого 2020
29 жовтня 2019
17 жовтня 2019
05 серпня 2019
02 серпня 2019
10 квітня 2019
27 лютого 2019
13 січня 2019
04 січня 2019
04 грудня 2018
30 листопада 2018
28 листопада 2018
03 листопада 2018
20:40