Поділитись:

У Луцьку відбувся кількатисячний концерт Олега Винника на сіні (фото)

Субота, 08 червня 2019, 17:00

Масштабний концерт Олега Винника зібрав у Луцьку на Іподромі кількатисячну армію фанатів.

Дійство, яке не можна було пропустити тим, хто знає бодай одну композицію артиста, відбулося 7 червня.

Так, співак на Волинь концертну програму «Роксолана». Його сет-лист складався із давно улюблених композицій і з нових пісень, таких як «Наталя-Наталі», «Пчела Майя» та інших.

«Добрий вечір, Луцьк! Дякую вам, мої любі, що прийшли в таке місце, де ніколи не проводилися концерти, наскільки я розумію», – привітався із луцькою публікою Олег Винник.

Та додав, що коли приїхав на іподром, то побачив великі калюжі. Однак його команда засипали їх піском, потім тирсою, а потім «взяли і притрусили сінцем».

«Я дуже хвилювався і хочу подякувати всім, хто приклав до цього руку, це реально було складно. Ми не знали, якою буде погода. Але знаю, що багато людей каже, що коли Винник приїжджає, то ці всі дощі, вся погода… Я так хотів, і молився, і просив, щоб не було дощу. І одразу з’явилося сонце, ви прийшли, і вас багато прийшло. Спасибі вам велике!», – подякував на початку концерту артист.

А через мить одна за одною лунали улюблені пісні в живому виконанні успішного співака.

«Разве можно» і «Тая-Тай» – розігрівали публіку. А от після виконання композиції «Мої батьки» Олег Винник став на коліна, чим неабияк розчулив луцьку публіку.

Під час виконання наступних композиції, артист усім бажав бути щасливими та насолоджуватися життям – «На красивой поверхности», «Не ты», «Здравствуй невеста», «Счастье».

Лучанам випала можливість послухати й сольні композиції у виконанні бек-вокалістки Винника. Таюне «запалила» кількома піснями – «Беги», «Бачу-бачу» та ін.

Опісля цього лучани вже остаточно не могли втриматися, аби не танцювати, адже артист №1 в Україні виконав найвідоміші свої треки «Ніно», «Ты в курсе», «Возьми меня в свой плен», «Хочу на берег океана» та «Вовчиця».

Публіка ж віддячила артисту шаленими оплесками та подарованими квітами, за які артист дякував протягом усього концерту.

По-особливому чуттєво Винник оголосив виконання композиції «Роксолана».

«Я був за кордоном і бачив багато наших «Роксолан». Хочу, щоб про них співали тільки у піснях. А ще хочу, щоб ми жили тут і будували в Україні своє світле майбутнє», – зізнався Олег Винник.

Наостанок артист виконав пісню для Луцька, сказавши, що не втомиться його любити.

«Я не устану любить тебя, Луцьк», – озвучив співак та виконав однойменну композицію.

Звичайно ж, ніхто просто так не відпустив улюбленого співака, тому «на біс» він ще виконав «Вовчицю» та кілька інших відомих пісень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ТОП-20 пісень, які лучани співають в караоке 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 березня 2020
11 січня 2020
10 грудня 2019
22 листопада 2019
27 вересня 2019
01 вересня 2019
21 серпня 2019
02 липня 2019
23 травня 2019
13 березня 2019
06 січня 2019
28 листопада 2018