Поділитись:

Місцеві бюджети Волині отримали майже два мільярди гривень податків

П'ятниця, 07 червня 2019, 16:32

За підсумками п’яти місяців 2019 року місцеві бюджети Волині отримали в розпорядження 1 мільярд 802 мільйони гривень податкових надходжень.

Сума сплачених до бюджетів громад податків перевищує аналогічні показники минулого року на 333,2 мільйона гривень, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Завдяки якісному адмініструванню податкових платежів з боку фахівців ДФС місцеві громади Волині стабільно отримують передбачені законом податкові надходження з вагомим приростом до минулорічних надходжень. На 22,7 відсотка більше коштів для вирішення соціально-економічних питань, що отримали органи місцевого самоврядування протягом січня-травня поточного року, – підсумок скоординованих зусиль усіх гілок влади в питанні детінізації економіки. Варто відзначити загалом ефективний діалог фіскалів та лідерів громад в питанні впорядкування відносин власності та землекористування», – наголошує в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Як підкреслила виконувач обов’язків керівника ГУ ДФС в області, є підстави прогнозувати в подальшому стабільний ріст податкових надходжень до місцевих бюджетів.

«Збереження позитивної тенденції сплати податків протягом усього фінансового року дозволить громадам впевнено планувати і фінансувати в межах наданих повноважень важливі питання діяльності. Отож, просимо керівників місцевого самоврядування активно взаємодіяти з органами ДФС з питань виявлення резервів та залучення до оподаткування потенційних платників. А у тому, що такий діалог корисний, переконує стабільна позитивна тенденція надходжень до місцевих бюджетів», – підсумувала Ольга Ліщинська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020
14 липня 2020
20:00