Поділитись:

Кучма знову очолив Тристоронню контактну групу

Понеділок, 03 червня 2019, 16:33

Другий президент України Леонід Кучма погодився на пропозицію президента Володимира Зеленського очолити Тристоронню контактну групу, заявивши, що раніше "працював у якості весільного генерала", а тепер "прийматиме рішення".

Про це Леонід Кучма заявив на брифінгу в Адмінстрації Президента, – повідомляє Українська правда.

"Я звик у своєму житті приймати рішення, виконувати їх і відповідати за них. Сьогоднішня зустріч у президента показує, що в мене є така можливість у групі, яка створена в Нормандському форматі, зробити цей внесок", – сказав колишній президент.

Перша тристороння зустріч відбудеться в середу, 5 червня, у Мінську. Кучма наголосив, що рішення, що приймаються на зустрічі, "мають виконуватись".

"Якщо ми приймаємо там рішення, то вони мають виконуватись. Не просто, що ми там існуємо… як я іноді казав, я не можу працювати в якості весільного генерала. Розумію, що сьогодні є можливість працювати на благо країни", – підсумував Кучма.

Довідково:

  • 3 червня президент Володимир Зеленський на зустрічі з членами української делегації Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі повернув до переговорів Мінського процесу другого президента України Леоніда Кучму.
  • Леонід Кучма представляв Київ у ТКГ у 2014-2018 роках. Минулоріч у вересні завершив роботу в групі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із Путіним можна домовитися, а закон про мову скасувати,  – бізнес-партнер Зеленського

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:38
13:01
11:35
11:05
08 липня 2020