Поділитись:

За три доби медики 31 раз виїжджали на «замінування» у Луцьку

Понеділок, 03 червня 2019, 10:10

За минулі три доби в центральній оперативній диспетчерській Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зареєстровано 1 450 звернень, здійснено 1 208 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, з них 39 – безрезультатні.

Про це інформують на сторінці центру у Facebook. 

На приймальні відділення лікувально-профілактичних закладів Волинської області було доставлено 335 осіб.  Бригадами екстреної медичної допомоги було виявлено 14 випадків гострого коронарного синдрому.

Зокрема було 20 виїздів з приводу ДТП, 13 – з приводу кримінального травматизму,  31 – з приводу замінування; 1 – з приводу складної травми (пірнання у водойму).

Нагадаємо: повідомлення про замінування надходять вже четвертий день поспіль. 

31 травня були повідомлення про буцімто мінування десяти об'єктів в Луцьку. Зокрема йшлося про «Там-Там», «Нову Лінію», районну лікарню, собор, офісу команди Зеленського, Генеральне консульство Польщі, автозавод, Варшавський ринок та інші. Тоді служби перевірили  об'єкти, щодо яких отримали повідомлення про замінування. Вибухівки там не знайшли. Відкрите кримінальне провадження щодо завідомо неправдивого повідомлення.

1 червня було повідомлення про нібито вибухівку в авто на вулиці Винниченка біля офісу команди Володимира Зеленського, про небезпеку в інфекційній лікарні. Правоохоронці перевірили об'єкти та не виявили небезпечних предметів.

2 червня вдруге повідомили про замінування Луцького зоопарку. Окрім зоопарку, «мінували» житлові будинки, вокзал і ТРЦа також кірху і супермаркет. Інформація не підтвердилася. Надвечір «мінували» аптеку у житловому будинку та «Сільпо» у РЦ «Промінь».    

3 червня зранку повідомили про замінування обласної лікарні та ще двох об'єктів. 

Надрукувати
мітки:
коментарів