Поділитись:

Знищений градом урожай: чи компенсують волинянам збитки

Неділя, 02 червня 2019, 20:00

фото ілюстративне 

На території Велицької об’єднаної територіальної громади, що в Ковельському районі, від потужного граду постраждали сотні гектарів поля.

Загалом йдеться про понад 150 господарств, серед них є три великі господарства й одноосібники. Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації, голова районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зазначив, що загальна сума збитків становить п'ять мільйонів гривень. Про це він розповів у програмі «Тема дня» на UA:Волинь. 

Із його слів, постраждав лише один район, тому сподіватися на допомогу від держави не варто. 

«Щоби оголосили надзвичайну ситуацію місцевого рівня, мало б постраждати більше 60 % від території. Оскільки загальна територія – 9,5 тисяч гектарів, а фактично постраждали тільки 325 га, цього зробити теж не можна. Ми будемо звертатися з листами до ОДА і облради. Оскільки відшкодування не може відбутися ні з районного бюджету, ні з бюджету ОТГ. Вирішення проблеми може бути тільки в площині облради. Треба розробити спеціальну програму, передати її на затвердження сесії облради, думаю, депутати ухвалять виважене рішення», – пояснив він. 

Зі слів Віктора Козака, поки що не відомо, про яку суму відшкодування йтиметься: 100 % кожному господарству чи будуть інші цифри. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 серпня 2020
17:30
11:55