Поділитись:

На Волині блискавка вбила жінку, а пізніше влучила у будинок її родини (відео)

Четвер, 30 травня 2019, 22:15

Подвійна біда однієї сім'ї. Сиротами залишилося троє дітей.

На Волині блискавка вбила жінку, яка разом із чоловіком пасла корів у полі. Поки їй надавали першу допомогу медики та односельці, громовиця влучила у будинок родини.

Про це інформує ТСН.

Трагедія сталася за півкілометра від села у полі, де чоловік і дружина випасали корів. Почалася гроза і блискавка влучила у місце, де стояла жінка. Вона загинула на місці, а чоловіка кинуло додолу.

Вона разом з чоловіком випасала у полі корів. І поки їй надавали першу допомогу медики та односельчани, блискавка влучила ще й у будинок родини. Вигоріла ціла кімната, трьох дітей, на щастя, вдома не було. 
Він підозрює, блискавку притягли мобільні телефони. Коли почало гриміти, то вони їх не вимкнули. Це, ймовірно, і спричинило трагедію. Фізики кажуть, що увімкнений телефон під час грози – це дуже небезпечно.

"Додаткове створюється електричне поле, іонізується повітря, опір його за законом Ома зменшується – і тоді йде розряд", – пояснив фізик Василь Степанюк.

На землі, в місці, де влучила блискавка, видно яму та вигорілу траву. Удар громовиці був настільки потужний, що на жінці згорів одяг, дірки були навіть на взутті. Медики приїхали через 15 хвилин, але було вже пізно.

"Дуже сильні були опіки по всьому тілу. Це був, напевно, прямий удар блискавки в голову, який пройшов через все її тіло",– каже фельшер Світлана Лукашук.

Поки чоловік разом з медиками намагалися реанімувати жінку, в будинок родини вдарила інша блискавка. Дим побачила бабуся, яка поверталася туди з наймолодшим онуком. Пожежу вдалося загасити до приїзду рятувальників. В одній кімнаті вигоріло практично все: стіни, техніка та дитячі речі. Вціліла лише ікона у кутку, на ній – ні подряпини.

Місцевий священик вважає це дивом. Адже від раптової пожежі могли постраждати діти, яких у родині троє. Поки ремонтуватимуть будинок, то діти 14,13 і 8 років житимуть у бабусі та дідуся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:06
10 серпня 2020
09 серпня 2020