Поділитись:

У луцькому дитсадку відкрили ботанічний куточок (фото)

Середа, 29 травня 2019, 08:54

У дошкільному навчальному закладі №39 у Луцьку відбулася екологічна акція з нагоди відкриття ботанічного куточка «Казковий світ рослин».

Про це повідомляє Луцька міська рада. 

Біологічний куточок було організовано за підтримки відділу екології Луцької міської ради та студентів біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки. Завдяки куточку діти отримають можливість знайомитися із різноманіттям рослинного світу природи, вчитися доглядати, любити її та досліджувати.

Під час заходу було підписано угоду про співпрацю Луцької міської ради та біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки задля створення ботанічних куточків у інших закладах освіти нашого міста. 

За вагомий внесок у поширення екологічних знань, виховання екологічної культури у дошкільнят, збереження навколишнього середовища, а також активну участь в організації та проведенні екологічної акції з облаштування ботанічного куточка «Казковий світ рослин» Подяку міського голови було оголошено педагогічному колективу закладу, а також представникам біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020
17:05
13:14