Поділитись:

Володимира Зеленського запросили на Волинь

Вівторок, 28 травня 2019, 05:38

Юна дипломатка Марійка Мовчан запросила Володимира Зеленського на благодійний захід до міста Ковель.

Про це повідомляють на офіційному сайті благодійної організації «Позитивна взаємодія».

«Маю честь запросити Вас до мого рідного міста Ковель у Волинській області», – йдеться у відкритому листі української знаменитості Марійки Мовчан до новообраного Президента України.

Як зазначає прес-служба організації, юна дипломатка з Волині, яка листується зі світовими знаменитостями, президентами і монархами, запросила першу особу держави на благодійний захід, який став можливий у зв’язку з долученням до нього багатьох небайдужих людей.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року за участю Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» відбулися громадські збори небайдужих людей, які ухвалили рішення подарувати дітям-сиротам Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей сучасний і комфортний спортзал.

Марійка, запрошуючи новообраного Президента на відкриття спортзалу, зазначила наступне:

«Ваш авторитет і висока підтримка суспільства допоможе популяризувати благодійні заходи щодо дітей в Україні і покаже гарний приклад можливої співпраці небайдужих людей і державної влади…Такі благородні Ваші кроки спонукатимуть багатьох українців до добрих і корисних справ і допомагатимуть нам розбудовувати справедливе, мудре і успішне суспільство!».

«Сподіваємося Слуга народу позитивно відреагує на запрошення юної «дипломатки», і волинські діти незабаром зможуть особисто зустрітися з Президентом України на урочистостях і переконатися, що державна влада, у їх обличчі, дбає про майбутнє України і її мешканців», – йдеться на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинянка попросила в Зеленського і Порошенка по одній гривні (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 червня 2020
31 травня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020