За 5 днів – літо: діставайте «шибениці»
10 серпня. Де-ся-те! Саме цього дня минулого року у Луцьку з’явилися рамки-охолоджувачі, які дозволяли людям не засмажитися на сонці. Того року хтось такі конструкції критикував та порівнював із шибеницями, хтось – прийняв їх такими, які вони є, і використовував за призначенням.
Цьогоріч начальник ЖКГ Юрій Крась анонсував, що рамки-розпилювачі повернуться на вулиці нашого міста також. Однак дату начальник не уточнив. Тож, користуючись нагодою, дозволю собі зауважити, що літо прийде через 5 днів, а синоптики вже прогнозують +23 градуса вдень. Тож надто хотілося б, аби охолоджувачі не чекали свого «зіркового часу» до серпня.
Однак, ми живемо у Луцьку, і хто зна, коли рамки виставлять у люди. Тож ось кілька лайфхаків, як охолодитися у спеку:
- вдягайте легенький одяг із натуральних тканин і не забувайте про панамку чи капелюшок;
- вживайте негазовану і краще несолодку воду, зелений чай, компот, морс. Саме ці напої найкраще втамовують спрагу;
- від алкоголю краще відмовитися, адже він створює додаткове навантаження на серце;
- на ніч у приміщенні залишайте відкритими кватирки, а вдень – використовуйте щільні штори, аби приміщення не нагрівалося;
- потоваришуйте із віялом, це може рятувати вас у транспорті;
- якщо ви працюєте в офісі, то придбайте собі невеликий пульверизатор періодично збризкуйте обличчя, руки, навколишній простір водою;
- носіть легеньке взуття, а на вулиці старайтеся бути в тіні.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцькраді розповіли, скільки витратили на "мокрі шибениці"

У Луцькому храмі пояснили, чи обов'язково стелити лепеху на Трійцю
У Луцьку хотіли «відрізати» Вишків від Ківерцівської (фото)
Як волинська глибинка перетворилася на полуничну столицю
Збір полуниці: скільки грошей можна заробити на Волині (відео)
Троє загиблих, двоє травмованих: у Згоранах сталася смертельна аварія