Поділитись:

Волинським громадам дадуть гроші на ефективну переробку сміття

Четвер, 23 травня 2019, 16:50

П'ять волинських тергромад перемогли у конкурсі щодо покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні.

Він відбувався за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та кластеру сталого економічного розвитку GIZ Україна серед пілотних об’єднаних територіальних громад Волинської, Дніпропетровської та Житомирської областей. Зокрема обирали кращу ініціативу щодо ефективного поводження з відходами, – інформує Волинський центр розвитку місцевого самоврядування. 

До конкурсу було допущено 29 заявок від пілотних громад проекту в трьох регіонах. У Волинській області в конкурсі взяли участь дев'ять об’єднаних громад.

Кращі ідеї відбирала конкурсна комісія у складі представників обласних органів влади, фахівців регіональних ЦРМС, Програми «U-LEAD з Європою», проекту GIZ та представників експертної спільноти. Оцінювання відбувалося за бальною системою, підсумкові результати генерувалися автоматично, відповідно до визначених критеріїв відбору. 

За результатами конкурсу проектом будуть підтримані ініціативи тих громад в кожному пілотному регіоні, які набрали найбільшу кількість балів.   

Переможцями конкурсу у Волинській області визначені:

  1. Княгининівська ОТГ;
  2. Дубівська ОТГ;
  3. Любешівська ОТГ;
  4. Боратинська ОТГ;
  5. Литовезька ОТГ;     

До 3 червня 2019 року громади-переможці мають доопрацювати проектні заявки відповідно до правил співпраці з GIZ. А до 24 червня представники громад переможців укладуть з проектом відповідну угоду та отримають фінансування на реалізацію ініціативи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 травня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020