Поділитись:

Шахрайство на Волині: пенсіонерка за 50 тисяч відкупила доньку від «злочину»

Четвер, 23 травня 2019, 14:24

На Волині пенсіонерка віддала шахраям понад 50 тисяч гривень, аби начебто відкупити доньку від кримінальної відповідальності.

22 травня до 75-річної жительки одного з сіл Локачинського району подзвонили «з поліції» та повідомили прикру новину. І тут же заспокоїли, що і з потерпілими, і з правоохоронцями усе можна владнати за гроші. Пенсіонерка погодилася й залишилася без своїх заощаджень, – інформує прес-служба прокуратури Волині. 

Прокуратура Волинської області знову звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки таких «правоохоронців», які розповідають, що ваш близький родич вчинив ДТП чи інший злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та поліцією, необхідно переказати якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі.

У жодному разі не можна надсилати чи передавати кошти шахраям у таких випадках та обов’язково треба звернутися із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи. Попередьте своїх родичів похилого віку про можливі шахрайські дії зловмисників.

І ще варто пам’ятати, що, погодившись таким чином «вирішувати» ситуацію, ви стаєте учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 червня 2020
02 червня 2020
17:09
01 червня 2020