Поділитись:

Повішення у СІЗО й удар струмом: волинські медики здолали випробування (фото)

Четвер, 23 травня 2019, 10:00

Команда Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги бере участь у XVII Міжнародному чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги  «Бартошице 2019» у Польщі. 

Волинь представляє команда у складі фельдшерів з медицини невідкладних станів: Ірини Камінської, Сергія Проця та Володимира Григор'єва під керівництвом завідувача навчально-тренувального відділу – Христини Кондратюк. Порядковий номер волинської команди – 21. Про це інформують медики на сторінці у Facebook. 

Як інформують медики, перші етапи змагань вже відбулися. Складнощі полягали в тому, що вони проходили в нічну пору доби.

Перший етап – в слідчому ізоляторі повісився чоловік. Важливо було в цьому випадку зробити конікотомію (хірургічна операція, яка є невідкладною медичною допомогою і представляється серединним розсіченням гортані між перстнеподібним і щитоподібним хрящами в межах перстнещитоподібної зв'язки). Другий етап був технічним: фізична підготовка команди та BLS. А третій етап – проведення реанімаційних заходів після удару струмом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020
03 квітня 2020
12:07