Поділитись:

У 2019 році 1 800 волинян відкрили власну справу

Четвер, 23 травня 2019, 09:15

Упродовж січня-квітня 2019 року на Волині власну справу започаткували 1803 підприємця-фізичні особи.

Загалом в області здійснюють діяльність 36 250 фізичних осіб-підприємців, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області. 

Оскільки процедура реєстрації бізнесу останніми роками зазнала суттєвого спрощення, підприємливі громадяни мають можливість розпочати власну справу у найкоротші строки. Однак кожен потенційний бізнесмен повинен врахувати, що його діяльність повинна відбуватися у правовому полі, а бізнес-план – обов’язково враховувати чинні норми Податкового кодексу України.

На цих моментах підприємцям-початківцям в ході тематичного тренінгу в Луцькому міському центрі зайнятості наголосила завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Перш ніж розпочати процедуру реєстрації бізнесу, варто уважно вивчити вимоги податкового законодавства та розуміти яким чином його норми вливатимуть на бізнес-проект. Варто врахувати, що закон не передбачає відтермінування сплати податків і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Отож, строки і суми визначених законом податкових платежів та страхових внесків повинні дотримуватися», – підкреслила Олена Нікотіна.

Посадовець заначила, що процес подання звітності та загалом спілкування з фахівцями ДФС будуть максимально ефективним за умови застосування електронного формату.

«Електронний кабінет платника постійно вдосконалюється та отримує схвальні оцінки представників бізнесу. Цей багатофункціональний електронний сервіс – реальна допомога в питаннях подання звітності, формування довідок та навіть сплати податків незалежно від обраної системи оподаткування. Отримуйте електронні цифрові ключі, реєструйтеся і зекономлений час матимете можливість використовувати для розвитку власної справи», – звернула увагу учасників тренінгу Олена Нікотіна.

Довідково:

упродовж січня-квітня 2019 року підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування спрямували до місцевих бюджетів Волині 139,5 мільйона гривень єдиного податку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 травня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020