Поділитись:

П'ятеро волинян стали призерами: у Луцьку пройшов чемпіонат з панкратіону і грепплінгу (фото)

Середа, 22 травня 2019, 22:32

Більше півтисячі спортсменів з’їхалося до Луцька на Чемпіонат України з панкратіону і грепплінгу серед юнаків, молодших юнаків та дітей (2004-2005, 2006-2007 та 2010-2011 років народження). 

Змагання проходили чотири дні з 16 до 19 травня на базі Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Шевченка, 3) за підтримки Міністерства молоді та спорту. Змагання мають статус державних та були внесені у календарний план змагань неолімпійських видів спорту міністерства.

Організували захід Федерація панкратіону та грепплiнгу України, Волинська обласна федерація панкратіону, грепплінгу та джиу-джитсу, а також клуб «GARDA».

Партнери заходу стали Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Відділ з питань фізичної культури Волинської ОДА, компанії «PRINTING LUTSK» та «WEST AUTO HUB».

Аби взяти участь у чемпіонаті, до Луцька приїхали 17 команд із різних областей України, зокрема: Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, а також з міста Києва. 

Волинську збірну представляли бійці клубів «GARDA» та «Воїн». В результаті пройдених поєдинків п’ятеро волинян стали призерами чемпіонату.

Так, боєць клубу «GARDA» Теодор Ганейчук виборов третє місце у ваговій категорії «59 кілограмів» у розділі Gi (з кімоно). Даніель Вальчук та Іван Поремчук стали бронзовими призерами у ваговій категорії «73+» кілограми у розділі Gi та No Gi відповідно. А Іван Поліщук виборов друге місце у ваговій категорії «до 38 кілограмів» (розділ Gi). Також боєць клубу «Воїн» Максим Чайковський виборов третє місце у ваговій категорії «66 кілограмів» (розділ Gi).

Додамо, що захід був можливий за активного співробітництва Богуслава Галицького, Анатолія Бондарева та Василя Авраменка, які сприяли в організації події і облаштуванні місця проведення. Окрема подяка за підтримку компанії «Modern Expo», ресторану «SHOW BASILIC», Олексію Шмігелю, родині Маковських та Валентину Слуцькому (ФГ «Агроком»).

Нагадаємо, що в Луцьку подібний захід проходив вперше. За словами очільника Федерації панкратіону України Олександра Мандріка, чемпіонат проходив саме в Луцьку, тому що Волинська область нещодавно увійшла як постійний член до Національної федерації з цих видів спорту й зайняла активну позицію щодо їхнього розвитку.

«Це найвищий рівень національних змагань – чемпіонат України. Луцьку було доручено провести його на відповідному рівні, і місцева федерація зробила все для того, щоб ці змагання дійсно відбулися на найвищому рівні… Три дні – три килими. Усі поєдинки яскраві, жорсткі та видовищні. Це був найкраще організований чемпіонат за останній рік», – наголосив президент Федерації.

Усі фото з Чемпіонату можна переглянути тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинські спортсмени привезли «золото» з чемпіонату Європи

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 травня 2020
22 травня 2020
21 травня 2020
19 травня 2020
14 травня 2020
05 травня 2020
30 квітня 2020
24 березня 2020
23 березня 2020
19 березня 2020
20:00
11 березня 2020