Волинські спортсмени привезли «золото» з чемпіонату Європи

Середа, 22 травня 2019, 17:45

Волинські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Європи з параканое, який відбувся в місті Познані (Польща).

Змагання тривали з 21 до 22 травня. Волиняни здобули на них золоті медалі, – інформує Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

У перший день змагань Сергій Ємельянов, який представляє ВРЦФКСІ «Інваспорт»,  в чоловічому турнірі KL3 200 метрів виборов «золото». В останній фінальній гонці дня він показав найкращий результат і виграв ще одну золоту медаль.

І-ше місце в жіночому турнірі KL1 200 метрів здобула також волинська спортсменка Марина Мажула.

«Ми доклали великих зусиль для цього. Моє бажання – це виграти ще більше чемпіонатів Європи, можливо, п'ять чи шість. Ми мали трохи вітру, але гонка була хороша», – сказав Сергій Ємельянов.