Поділитись:

На армію волиняни спрямували понад 90 мільйонів гривень

Середа, 22 травня 2019, 08:50

На Волині стабільно зростають надходження військового збору.

За підсумками січня-квітня 2019 року до держбюджету в області сплачено 94,3 мільйона гривень військового збору. Це на 21,1 відсотка більше проти аналогічного періоду торік, – повідомляє ГУ ДФС у Волинській області. 

Оскільки військовий збір сплачується з легальних доходів громадян, то кожен, хто отримує легальну зарплату, щомісяця робить посильний фінансовий внесок в обороноздатність держави, – зазначили у відомстві. 

«Турбота про здатність країни захищати свої інтереси в умовах військового протистояння передбачає своєчасну і повну сплату податків, зокрема військового збору. Тож, щиро дякую тим працедавцям і суб’єктам підприємництва, які свідомі свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Саме соціально відповідальний бізнес заслуговує на повагу кожного громадянина і суспільства в цілому», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що завдяки налагодженому діалогу з представниками сумлінного бізнесу в області спостерігається стабільна тенденція до росту податкових надходжень.

Довідково:

за підсумками січня-квітня 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 40,4 мільйона гривень, на території Луцького району – понад 7,4 мільйона гривень, у м. Ковель – понад 5,9 мільйона гривень, у м. Володимир-Волинський - 5,1 мільйона гривень військового збору, у м. Нововолинськ – 4,5 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
11:05