Поділитись:

Таджик не справився: на Волині виявили нелегалів в кропиві

Вівторок, 21 травня 2019, 20:00

Громадянин Таджикістану намагався незаконно переправити через українсько-польський кордон двох іноземних громадян Народної Республіки Бангладеш. 

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду. 

У рішенні сказано, що наприкінці вересня та на початку жовтня 2018 року обвинувачуваний зустрічався з невідомою особою тримав та погодився на його пропозицію незаконно переправити громадян Бангладешу до Європи через українсько-польський кордон за грошову винагороду у розмірі 1000 доларів США за кожну особу.

11 жовтня 2018 року він доставив нелегалів до місця незаконного перетину державного кордону України, а саме до міста Устилуг Волинської області. Цього ж дня приблизно о 15:45 працівниками ДПС України Львівського прикордонного загону у ході огляду місцевості, в зарослях кропиви, було виявлено таджика, разом з двома громадянинами Бангладешу.

У ході судового засідання обвинувачуний визнав свою вину та пішов на угоду зі слідством, зобов'язавшись співпрацювати з правоохоронними органами з метою викриття злочинів, вчинених його організатором під іменем «Хан». 

У підсумку його було засуджено до 6 місяців позбавлення волі. Враховуючи те, що він перебував під вартою з 14 листопада 2018-го по 14 травня 2019-го, чоловіка звільнили у залі суду.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2020
12:50
17 вересня 2020