Поділитись:

У ліцеї на Волині зі стелі йде дощ (відео)

Вівторок, 07 травня 2019, 15:45

У Нововолинському ліцеї-інтернаті зі стелі тече вода. 

У воді і дах, і стіни, і підлога. Фото та відео "Силі правди" надіслали люди, яким небайдужа доля навчального закладу.

До слова, в Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті навчаються і проживають діти 9-11 класів. 

Як інформують журналісти, ситуація з дахом гуртожитку вже триває роками. Капітальний ремонт даху збиралися провести у 2016 році, навіть тендер провели на понад 700 тисяч гривень, але ремонт так і не відбувся.

"Сила правди" звернулися за поясненнями до директора ліцею Юрія Лазаренка. Посадовець каже, що вже роками подає документи на фінансування ремонту до управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, звертався з проблемою до народного депутата, але ситуація досі не вирішилася.

З бюджету в останні роки, зі слів Юрія Лазаренка, виділили невеликі суми, які ліцей витратив на придбання матеріалів для ремонту. Однак коштів на виконання самих робіт досі немає. Для цього адміністрація закладу навіть звернулася до батьків, чиї діти тут навчаються, аби спільними зусиллями зібрати кошти і вирішити проблему з дахом. Ще більше погіршив ситуацію весняний буревій, який, зі слів директора, пошматував залишки даху, які досі лишалися, що і спричинило затоплення дощем.

Хоч директор закладу і каже, що дітей відселили із кімнат, які затоплює, у запасні приміщення, та ситуація вимагає вирішення. Адже це не тільки псування і руйнування майна громади, але й негативні наслідки для здоров'я дітей.

До слова, ліцей перебуває в підпорядкуванні Волинська обласна рада, яка вже півроку як не може зібратися на сесію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
21:10
04 червня 2021
03 червня 2021