Поділитись:

"Сподіваюся, що нас почують", – Вусенко про безплатні газові лічильники пільговикам

Субота, 04 травня 2019, 20:00

Пропозиція щодо безплатного встановлення пільговим категоріям населення лічильники на газ виникла у зв'язку з великою кількістю звернень людей. Однак в Луцькраді вона не отримала достатньої підтримки. 

Про це у ток-шоу "Протилежний Погляд" на 12 каналі розповіла депутатка Луцькради Юлія Вусенко

"Ця ініціатива виникла винятково через те, що ми є депутатами, до яких стабільно приходять люди, які від нас починають вимагати і говорити, мовляв, у нас така ситуація ми пенсіонери, нам важко, але потрібно встановити лічильник. Ба більше, ми говорили про пільговиків, тобто це є соціально незахищені групи населення. І говорили про кількість лічильників – це 3 600. Це не така велика кількість, як для Луцька. Із чим ми зіштовхнулися – це величезний шквал критики про те, що це зобов'язання безпосередньо "Волиньгазу" і ми повинні звертати цих людей, щоб вони приходили туди і вимагали від них. На жаль, на сьогодні ми маємо статистику: величезна кількість звернень, величезна кількість обурень від людей. Адже люди не можуть собі за мінімальну пенсію оплачувати ті платіжки, які вони отримують. Я сподіваюся, що ця ініціатива все ж таки буде почута. Адже ми запустили це колесо, але проблема залишилася невирішеною", – зазначила вона. 

Також вона зауважила, що, до прикладу, в Миколаєві і Сумах така програма щодо встановлення лічильників за бюджетні кошти діє не тільки для соціально незахищених верст населення, а й для інших. Там є частина співфінансування.

"Ми можемо модернізувати цю ініціативу, але від неї ми нікуди не подінемося", – наголосила Юлія Вусенко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2020
02 липня 2020
01 липня 2020
27 червня 2020
26 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020
23 червня 2020