Поділитись:

Як волинянин зробив бізнес на лимонах

Четвер, 02 травня 2019, 14:00

Волинянин Володимир Болотін у компанії, що займається розведенням квітів, керував оптовим відділом торгівлі посадковим матеріалом багато років. Каже: все свідоме життя займався квітами. Поки одного разу не подивився телепередачу про те, як в Україні вирощують цитрусові, і загорівся.

Одного разу був у відрядженні в Києві і заглянув до селекціонера, що прославився цитрусовим садом. Через рік у нього вже були така ж теплиця і план, як будувати лимонний бізнес, – інформує "Сегодня". 

Перші роки на новому терені далися йому нелегко. Але тепер підприємець – один із найуспішніших цитрусоводів України і, можливо, автор нового сорту.

Підземна теплиця вимагає багато фізичної праці. Головною помічницею цитрусовод вважає дочку. 

На старті: знання

Володимир об'їздив майже всю Європу у відрядженнях. Дивився, як там будують тепличні комплекси, як вони працюють. Орієнтувався в ринку збуту, знав все про ціноутворення.

"Напевно, це полегшило мій старт", – зізнається він.

На попередньому місці роботи мав справу з 20 га поля, засадженого хвойними деревами і цибулинними. І поняття про фермерство, садівництво мав. Це була хороша база для старту лимонного бізнесу.

Далі – справа техніки. Викопати котлован під теплицю 2 м глибиною. Вивезти десятки кубометрів землі, облаштувати водопостачання, освітлення та опалення. У теплиці, "вкопаній" в землю, – завжди стабільна температура, цитрусам подобається. Володимир побудував її удвох з братом, до того ж на його ділянці.

"Своєї землі на той момент не було. Брат запропонував ділянку біля будинку, вона підійшла", – розповідає бізнесмен.

Рекламувати послуги не довелося: Володимир точно знав, кому запропонувати товар оптом. А ось справі своїй вчиться й до сьогодні.

"У міру необхідності шукаю способи вирішення проблем, – говорить він. – Теорія з голови "вивітрюється", я відразу застосовую на практиці і запам'ятовую".

Зараз Володимир займається темою щеплень рослин. Хоче формувати дерева-сади. Це коли на лимон прищеплюють одночасно кумкват, мандарин і цитрон "рука Будди". І отримують чотири види листя, квітів і плодів в одному горщику.

Найважче – чекати плодів

"Коли працюєш 2-3 роки і отримуєш смішний прибуток, дуже важко не кинути все на користь хорошого доходу", – зізнається Болотін.

Він знав, що бізнес не скоро стане таким, який окупиться: потрібно хоча б дві-три тисячі рослин в рік на продаж. І продовжував підробляти в оптовій торгівлі. Але морально було важко чекати плодів своїх інвестицій. Щоб розвивати такі бізнеси, треба мати запас міцності. Діти, сім'я вимагають постійного заробітку, – говорить він.

"Дехто в нашій області теж починав вирощувати лимони, а потім перейшли на цибулю. Чи не змогли налагодити збут", – пояснює ситуацію Болотін.

Допоміжної інформації для цитрусоводів на українських сайтах мало. Всі статті перекопійовані, переписані, і довіряти порадам з догляду не можна. Доводиться фільтрувати, щоб знайти потрібне, або звертатися до іноземних ресурсів.

"Я таку схему розробив: зацікавило якесь питання – шукаю, в якій країні його вирішили. Перекладаю онлайн-перекладачем і за запитом знаходжу першоджерело", – ділиться прийомом Володимир.

Щоб завести нову рослину, треба вибрати сорт на форумах, купити і чекати, поки заплодоносить.

"Плід смачний – пускаємо в продаж", – розповідає він. 

Бувають і промахи: наприклад, один іспанський апельсин Володимир чекав 5 років, а спробував – кислющий, не годиться. Буде декоративний, а на розмноження не піде.

Про цитрусових ворогів підприємець теж дізнався "в бою": оперативно з'ясовував, як рятувати розплідник від попелиці, павутинного кліща, білокрилки. Тепер підтримує карантин в своїх теплицях. Щоб в них потрапила нова рослина, спочатку потрібно перетримати її тиждень в стороні.

"Якщо личинки на дереві є, через тиждень-півтора вони вилупляться і покажуться на очі", – пояснює чоловік. 

Історія в цифрах

5 лимонних деревець дали 30 живців. Ці 30 рослин цитрусовод розмножив до 100, а сотню – до 1000. За рік маткове дерево можна обрізати 3-4 рази. На виробництво держака, готового до продажу, йдуть 3 місяці. Запускаючи процес, Володимир чекав 3 роки, щоб маткові дерева наростили гілки для обрізки. Тепер у нього 2 теплиці.

"Щоб побудувати таку, треба 10 000 доларів", – розповідає бізнесмен.

А перших доходів доведеться чекати 4 роки. У нього водяться кумкват, мандарин, апельсин, "рука Будди" і лайм "цитрусова ікра". Держак коштує від 65 грн до 5000 грн (підрощених). Можливо, Володимир навіть вивів новий сорт.

"Змутував лимон: одна з гілок дала ряболисті листи. Перевіримо і зареєструємо", – ділиться він.

Як змінилося життя при цитрусах

Працюючи керівником, Болотін продумував завдання підлеглим і вибудовував систему роботи. Тепер повинен сам для себе запустити в голові всі процеси і налагодити виконання.

Багато забирає фізична праця. З поливом і опаленням допомагає брат, але заради плантації він жертвує позаробочим часом.

"Добре, що в теплицю відразу ж провів світло, воду, опалення. Основний догляд налагоджений", – розповідає підприємець.

Вільного часу цитруси майже не залишають. Відпочинок доводиться погоджувати з циклом виробництва.

"Нарізав живці, залишив їх вкорінюватися на місяць – і, поки гілочки пускають коріння, можна летіти на пару тижнів до Єгипту", – пояснює Володимир.

У друзях у Болотіна тепер всі цитрусоводи України.

"Налагодив тісний контакт з 2-3 людьми, ділимося досвідом,  – розповідає він. –  Ми хоч і конкуренти, але спільно легше працювати".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 січня 2023
23 січня 2023
16 січня 2023
09 січня 2023
02 січня 2023
26 грудня 2022
19 грудня 2022
12 грудня 2022
28 листопада 2022
21 листопада 2022
14 листопада 2022
07 листопада 2022
31 жовтня 2022
17 жовтня 2022
03 жовтня 2022