Поділитись:

На внутрішні туалети у волинських школах дали 17 мільйонів гривень

Середа, 24 квітня 2019, 11:00

267 млн 336 тис 300 грн спрямував Уряд на програму «Гідність дитини» у 2019 році. Йдеться про облаштування внутрішніх шкільних туалетів.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. 

Для Волинської області надійшло 16,9 млн грн із державного бюджету, які спрямують на будівництво внутрішніх санвузлів у 20-ти школах області, – повідомила заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

"Вперше прийшла субвенція із державного бюджету на облаштування внутрішніх санітарних вузлів. У нас таких шкіл є багато, але є певні вимоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів, яка визначає, де можна будувати. Зокрема, якщо це школа першого ступеня, то у тій школи повинно бути не менше 20-ти учнів", – зазначила вона. 

Слід зауважити, що спочатку вийшла постанова, де показники щодо кількості учнів були вищими, але обласна державна адміністрація звернулася до Міністерства освіти і науки України з проханням знизити показники, бо в області є багато шкіл, де кількість учнів менше. Залежно від того, де проводяться комунікації, вартість робіт коливається від 800 тис. грн до 1 млн 100 тис. грн.

Проектно-кошторисну документацію виготовляють органи місцевої влади. У ПКД враховують усі особливості приміщень, зокрема передбачено і доступ для людей із інвалідністю.

Напрацьовані пропозиції обласна державна адміністрація подає на розгляд бюджетної комісії. Депутати мають розглянути та на найближчому засіданні сесії обласної ради прийняти рішення, адже, щоб розпочати будівництво якнайшвидше, необхідні кошти, які «відпустять» у роботу рішенням сесії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів