Поділитись:

Дзвінок від "тата": у Луцьку дитина ледь не винесла з хати гроші та інші цінності

Вівторок, 23 квітня 2019, 16:55

фото ілюстративне 

У Луцьку дитина мало не стала жертвою телефонного злочинця. 

Зателефонувавши до 10-річного хлопчика, незнайомець назвався його татом (при цьому розмовляв тихо), попрохав піти додому, у квартиру в будинку на вулиці Конякіна в Луцьку,  й поскладати всі наявні в хаті гроші та цінності у пакет, – інформує прес-служба прокуратури Волині. 

У ході розмови з дитиною зловмисник з'ясував, що в помешканні наявний також сейф, який хлопчик самотужки відчинити не може. Тоді він запропонував звернутися за допомогою до когось із дорослих. Хлопчик вийшов надвір та попросив перехожого йому допомогти й передав йому телефон. Чоловіка нічого не насторожило у проханні незнайомця на тому кінці дроту – він взявся допомагати дитині. На щастя, відчинити сейф йому теж не вдалося, телефонний зв'язок перервався та до дитини в цей момент дотелефонувалася бабуся.

Таким чином від цього злочину ніхто не постраждав та цінності залишилися неушкодженими.

Нині правоохоронці встановили, що, ймовірно, телефонували до дитини з однієї з установ відбування покарання з іншої області. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Прокурори ж звертаються до волинян з проханням задля уникнення неприємних або і загрозливих ситуацій ще раз розповісти дітям про небезпеку та можливі наслідки спілкування із незнайомцями (у тому числі з тими, хто телефонує з невідомих номерів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2020
20:00
14:51
01 червня 2020