Поділитись:

Біля центрального парку Луцька зібрали близько 5 тонн сміття (фото)

Понеділок, 22 квітня 2019, 18:19

У Луцьку завершилась всеукраїнська екологічна акція «День довкілля».

Про це інформує Волинська ОДА.

Упродовж місяця на Волині проводились заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля в регіоні, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих територій, створення нових лісових насаджень (ліси, полезахисні смуги, насадження у межах водоохоронних зон), очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного і громадського контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища.

Цьогоріч представники управління екології та природних ресурсів ОДА також долучились до щорічної екологічної акції «День довкілля» та ініціювали її проведення неподалік головної будівлі адміністрації. Зокрема, у п’ятницю, 19 квітня, за підтримки Луцької міської ради та безпосередньої участі більш ніж 60 представників структурних підрозділів та апарату облдержадміністрації упорядковано території, прилеглі до парку імені Лесі Українки. В результаті природоохоронної акції зібрали близько 5 тонн сміття.

Загалом, проведення таких заходів, окрім покращення стану навколишнього середовища, надає можливість кожному зробити реальний внесок у справу збереження та відновлення довкілля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники волинської служби зайнятості вийшли на толоку (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів