Поділитись:

Репер, танцюрист, романтик: у СНУ із 14 красенів обрали «Містера» (фото)

П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:00

У Лесиному виші обрали «Містера СНУ-2019». 14 красенів із різних факультетів не на жарт позмагалися у цікавих конкурсах.

Дійство, на яке зібралися ледь не всі студенти університету, відбулося 18 квітня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Під запальні звуки DJ Bax вийшли на сцену ведучі – дует Open Space (Владислав Літкович і Василь Лотошинський) та Анастасія Подзідзей.

Першим відбувся конкурс «Представлення». Під час нього глядачі змогли познайомитися з учасниками, а вболівальники – оплесками підтримати свого фаворита.

Опісля цього ведучі розіграли серед студентів-глядачів ящики морозива. Охочим отримати приз варто було розповісти, що вони виконають, якщо переможе їхній фаворит. Серед найцікавіших відповідей: «Переведуся з ЛНТУ в СНУ» та «Прийду на пари в зелених стрингах». Саме за останню обіцянку студент і виграв ящик морозива від спонсорів заходу.

Після оголошення оцінок за перший вихід, стартував «Інтелектуальний конкурс». У ньому учасники мали прослухати уривки з українських пісень та креативно відповісти на запитання від організаторів.

У перервах між конкурсами та підготовкою учасників, глядачів розважали виконавці та танцюристи, які по-своєму дивували публіку.

Один із останніх конкурсів – показ своїх талантів. Потенційні містери показали справжні шоу. Від прочитання власних віршів до відзнятих фільмів. Годі вже й говорити про те, що публіка вибухала під час прочитання репу від учасника із факультету філології і журналістики та запального хіп-хоп-танцю від студента факультету культури і мистецтв. Романтики ж мали змогу насолодитися танго, танцем тіней, грою на фортепіано та гітарах.

Останнім був конкурс, де хлопці демонстрували промо-ролики свого факультету.

За результатами усіх конкурсів титул «Містер СНУ-2019» здобув студент факультету філології та журналістики Владислав Почебула.

«Містером глядацьких симпатій» став Артем Місюра із факультету культури і мистецтв.

А титул «Віце-містера» здобув Олександр Лях із біологічного факультету.

БІЛЬШЕ ФОТО НА СТОРІНЦІ ІА «КОНКУРНЕТ» У МЕРЕЖІ FACEBOOK.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Університетська благодійність: у Луцьку відбулася IMPREZA LUBARTА

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 липня 2020
06 липня 2020
01 липня 2020
26 червня 2020
24 червня 2020
15:52
19 червня 2020
16 червня 2020
15 червня 2020
10 червня 2020
09 червня 2020