Луцьк рік тому: рибу – в канали, паркани – на смітник

Рік тому у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбулось зариблення каналів парку. Це зробили задля відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану меліоративної системи.
А тим часом активно тривали демонтажні роботи самовільно встановлених парканів під вікнами багатоповерхівок. На допомогу прийшли навіть місцеві жителі. Загалом було демонтовано десять металевих парканів.
У мікрорайоні Вересневе завершували реконструкцію амбулаторії. Раніше амбулаторія була в аварійному стані, тому було прийняте рішення капітально її відремонтувати.
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.