Поділитись:

Не медициною єдиною: Супрун розповіла, як дбати про безпеку в інтернеті

Четвер, 18 квітня 2019, 08:55

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про заходи безпеки в інтернеті. 

Зокрема вона зазначила, що хто з Москви намагався увійти в її Instagram-акаунт. Тому Супрун вирішила поділитися досвідом, як вберегтися від таких атак. Пр це вона написала на своїй сторінці у Facebook

  • Створіть унікальний та надійний пароль. Це означає, що він не може бути однаковим або навіть схожим на паролі, які використовуються для Facebook, Gmail або інших облікових записів. Якщо один з паролів стає відомим хакерам, вони можуть спробувати зламати ваші інші профілі.
  • Налаштуйте двофакторну авторизацію. Люди, які не можуть надати вибраний коефіцієнт, який є зазвичай кодом, надісланим на телефон або електронну пошту, не зможуть увійти. Навіть якщо знають пароль облікового запису.
  • Для безпеки месенджерів також варто налаштувати двофакторну авторизацію.
  • Не заходьте до своїх облікових профілів з чужих пристроїв. Якщо ж потрібно це зробити – не забудьте вилогінитися. У випадку, якщо ви все-таки не вийшли зі свого профілю на чужому ґаджеті, це можна зробити дистанційно зі свого пристрою.
  • Видаліть облікові записи, які ви вже не використовуєте. Там може бути багато вашої персональної інформації, зокрема тимчасові паролі до профілів. Що менше особистої інформації збережено в мережі, то більше шансів захистити ваші профілі від зламів.

Часом може здаватися незручним вводити довгі паролі чи двічі підтверджувати, що саме ви заходите на свій профіль. Але такі незручності варті відчуття безпеки та захищеності вашої персональної інформації, – наголосила Уляна Супрун. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів