Поділитись:

Лучан закликають не годувати мешканців зоопарку (фото)

Середа, 17 квітня 2019, 15:01

У луцькому зоопарку просять відвідувачів не годувати мешканців звіринцю, аби не нашкодити їхньому здоров'ю.

Про це йдеться на сторінці зоопарку у мережі Facebook.

Будь-яка їжа, яку мешканці зоопарку отримують від «надтурботливих» відвідувачів, може серйозно зашкодити їхньому здоров'ю або навіть призвести до катастрофічних наслідків. У тварин порушуються обмінні процеси в організмі, вони хворіють, набирають зайву вагу або, навпаки, втрачають її, у них з'являються проблеми з травною системою, випадає шерсть, притупляється нюх. Це лише дещиця тих наслідків, які тягне за собою невинне, на перший погляд, бажання пригостити наших підопічних чимось смачним.

У кожного з мешканців зоопарку є свій раціон, науково обгрунтований і підібраний, відповідно до індивідуальних особливостей організму тварини. Леви, єноти, рисі, мавпи та усі інші отримують лише зі свого меню необхідні поживні речовини, мікроелементи і вітаміни, також їм дають спеціальні корисні ласощі. Крім того, у кожного звіра – свій графік годування, тобто їжу та чи інша тварина споживає тільки в певні години. Все, що порушує цей розпорядок, негативно позначається на самопочутті та загальному стані організму мешканців зоопарку.

"Ми просимо наших відвідувачів у ЖОДНОМУ разі не годувати тварин і ставитися до них дбайливо і з повагою. Якщо ви стали свідком того, як хтось намагається кинути в вольєр їжу або інший сторонній предмет, нагадайте цій людині про те, що це заборонено. Або ж зверніться до співробітників зоопарку за допомогою", – йдеться в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У луцькому зоопарку провели квест

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:14
10:00
19 вересня 2020
18 вересня 2020
17 вересня 2020