Волиняни привезли 13 золотих медалей із чемпіонату з джіу-джитсу (фото)

Вівторок, 16 квітня 2019, 13:14

Команда спортивного клубу «GARDA» вчергове привезла численні перемоги уже на 2-му етапі чемпіонату Jiu Jitsu League Ukraine – Ліга Джиу Джитсу України.

Про це інформують у клубі.

На рахунку волинської команди 13 золотих, 7 срібних і 6 бронзових нагород у загальному заліку та три призові місця у командному заліку.

Участь клубу у змаганнях є можливою завдяки постійній підтримці: Вікторії Шляхтич (компанія «AWG Карс»), Юлії Риковській (компанія «WEST AUTO HUB»), Олексію Шмігелю, родині Маковських та транспортній допомозі Валентина Слуцького (ФГ «Агроком»).

Нагадаємо, що спортивний клуб «GARDA» представляв Волинь у числі 25 бійців, кістяком якого були діти та підлітки. У результаті проведених боїв перемоги здобули:

• Іван Арсенович Бєлік (підлітки до 33 кг) – 2-ге місце
  • Макар Ганейчук (підлітки до 69 кг) – 1-ше місце.

Дорослі:

• Тімур Шмігель (категорії No gi 67 кг) – 2-ге місце.
  • Олександр Устимович (категорія Adult blue, Gi, до 76 кг) – 3-тє місце; (категорія - No gi до 73 кг) – 1-ше.
  • Іван Сильман (категорія blue, до 76 кг) – 1-ше місце.
  • Дмитро Ковальчук (категорія Adult white, до 76 кг) – 1-ше місце у своїй ваговій категорії та 3-тє у абосолютній.
  • Гарік Михальчук (категорія Adult white, до 88 кг) – 1-ше місце у своїй ваговій категорії та 2-ге у абсолютній.
  • Олександр Іщук (категорія «чоловіки білі пояси» до 64 кг) – 2-ге місце.

«У 2018 р на чемпіонаті України з бразильского джіу-джитсу я став чемпіоном серед юніорів. Цього разу я вже виступав у категорії чоловіки 18-30 років. Це був новий виклик для мене. Втім я здобув золото у своїй ваговій категорії та посів 3-тє у абсолютній ваговій категорії. Для мене це був перший результативний і непростий досвід тому, що у своїй ваговій категорії я був наймолодший. Втім мій технічний рівень дав мені змогу отримати перемогу», – ділиться враженнями від пройдених поєдинків боєць клубу «GARDA» Дмитро Ковальчук.

З подібними викликами стикнувся й молодший тренер клубу Іван Сильман:

«Це моя перша перемога серед синіх поясів. Суперники були гідні і досвідчені. На татамі розгорнулася справжня швидка технічна гра. Було важко, проте я дуже задоволений результатом. Дякую своїй команді та тренеру за підтримку».

Цікаво також, що на змаганнях була заявлена абсолютна вагова категорія серед дітей. Зазвичай ця категорія присутня тільки серед юніорів та дорослих. Так, боєць клубу «GARDA» Влад Кухарчук (категорія підлітки до 39 кг) став чемпіоном у своїй ваговій категорії й здобув першість. Каже, що вперше вдалося стати лідером на змаганнях такого рівня. Здобуті перемоги надихнули його спробувати себе у боротьбі за кубок абсолютної вагової категорії. І спроба увінчалася успіхом.

Додамо, що на 2-му етапі Jiu Jitsu championship gi/nogi було представлено 450 учасників із восьми областей України: Івано-Франківська, Львівська, Хмельницька, Одеська, Кіровоградська, Київська, Волинська та Тернопільська.

Пройдений бійцями чемпіонат – це не просто змагання, а можливість виступати у подальшому на міжнародному рівні. До слова, один із етапів чемпіонату буде відбуватися у Луцьку, про що буде анонсовано згодом.