Поділитись:

Через "Ягодин" хотіли провезти неоподаткований одяг на 220 тисяч гривень

Понеділок, 15 квітня 2019, 13:48

За добу на митному посту Ягодин у двох громадян – мешканців прикордоння було вилучено на склад Волинської митниці промислових товарів на понад 220 тис грн.

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Усе – через перевищення допустимого ліміту неоподаткованого імпорту та недекларування товару під час його ввезення на митну територію України. Для «особистого споживання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю» двом людям знадобилось 509 предметів дитячого одягу (штани, светри, футболки, сукенки, головні убори тощо) та 434 одиниці жіночої білизни. Наміри уникнути оподаткування цього імпорту були викриті волинськими митниками у ході повного огляду автомобілів з перерахунком товарів водіїв та пасажирів, які їх перевозили.

Промислові товари залишаються найчастішими предметами правопорушень, які вчиняють громадяни в зоні діяльності Волинської митниці. За перший квартал цього року на склади митниці для тимчасового зберігання (до остаточного рішення суду) було реально вилучено товару на майже 18 млн грн.

62 % справ про порушення митних правил, складених під час ввезення товарів на територію України, стосувалось незадекларованого переміщення виробів масового споживання. Водночас, під час вивезення товару за межі України найчастішими предметами правопорушень стають тютюнові вироби. Їх вилучали у 40 % «експортних» справ, за перший квартал цього року – на більш ніж 660 тис грн.

Волинська митниця вкотре роз’яснює:

Громадянин, який був відсутній в Україні більше ніж 24 години та який в’їжджає в Україну не частіше одного разу протягом 72 годин, має право без оподаткування ввезти через автомобільний пункт пропуску до 50 кг товару для особистого використання, фактурна вартість якого не перевищує 500 Євро. Стаття 472 Митного Кодексу України за порушення таких вимог передбачає конфіскацією незадекларованого товару та накладення штрафу у розмірі 100 % його вартості.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Київська фірма намагалася вивезти через "Луцьк" рідкісну деревину

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 серпня 2020
12:06