Поділитись:

Основна ідея – вибити "Облспоживспілку", – головний редактор "Конкурента" про створення КП "Луцькі ринки" (відео)

Четвер, 11 квітня 2019, 21:20

Комунальне підприємство "Луцькі ринки" створили для того, щоб забрати посередника в особі "Облспоживспілки" між підприємцями та міською владою.

Про це в ефірі ток-шоу Протилежний погляд LIVE розповів голова правління ГО "Бізнес-Волинь" Ігор Дильов.

Зі слів Ігоря Дильова, планувалося, що новостворене КП "Луцькі ринки" буде суттєво наповнювати місцевий бюджет. Усе було прозоро: під час комісій обговорювалися напрямки роботи КП і очікувалися чималі прибутки.

Проте депутат Луцької міської ради Павло Данильчук не вважає, що створення КП "Луцькі ринки" відбувалося прозоро. З його слів, під час комісій приймалися рішення, які потім "складалися в шухляду". І аж через рік рішення про КП "Луцькі ринки" несподівано винесли на сесію Луцькради. У ньому не було чітко окреслених умов, обов'язків. Депутатів просили підтримати рішення, а вже в процесі визначити всі напрямки діяльності КП.

Павло Данильчук додав, що вони підтримували ліквідацію довговічного посередника в особі "Облспоживспілки" і заміну його на КП. Хоча фінансова складова і наповнення бюджету не були головними причинами.

"Якщо говорити про "Центральний ринок", то на першому місці було питання благоустрою території, адже ринок знаходиться в історичній частині міста, перед Луцьким замком.. На другому місці – інтереси лучан і ті гроші, які могли б більше залучатися в казну міста", – зазначив депутат.

На думку головного редактора ІА "Конкурент" Андрія Лучика, в результаті замість однієї прокладки створили іншу – "Луцькі ринки".

"Основна ідея  – вибити "Облспоживспілку" з ринків, зайти своїми людьми на це підприємство і сісти на грошові потоки", – вважає Андрій Лучик.

Думку про зацікавленість нинішньої влади в існуванні такого підприємства підтримав і Павло Данильчук.

"Тут є бажання заробляти, може, навіть непрозоро, на комунальному підприємстві", – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без базару: хто "доїть" луцькі ринки?

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
25 березня 2020
23 березня 2020
10 березня 2020
02 березня 2020
14 лютого 2020
12 лютого 2020
11 лютого 2020
10 лютого 2020
05 лютого 2020
04 лютого 2020
30 січня 2020
29 січня 2020