Поділитись:

На Волині соцслужби вилучили двох дітей з неблагополучних сімей

Середа, 10 квітня 2019, 06:57

На Ковельщині двох маленьких хлопчиків вилучили з сімей через неналежне виконання батьківських обов'язків.

Про це інформує КовельPost.

Як повідомила начальник Служби у справах дітей м. Ковеля Жанна Вельма, двох діток, які перебували у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації, усиновлюють. Для хлопчиків-сиріт (5 і 6 років) знайшли нові родини. 

Проте двох інших дітей (також хлопчиків віком до 3 років) вилучили з неблагополучних сімей. Нині малюки проходять медичне обстеження у міській дитячій лікарні Ковеля і згодом будуть направлені у Волинський обласний спеціалізований будинок дитини. Службою у справах дітей розглядатиметься питання про позбавлення батьківських прав, якщо за півроку ситуація у родинах не зміниться на краще. У лікарні діти знаходяться на повному державному забезпеченні, мають посилене харчування, засоби гігієни та одяг.

Впродовж останнього місяця трьох дітей з центру реабілітації було повернуто у біологічні сім'ї, які стали на шлях виправлення. Однак соціальні працівники продовжують опікуватися ними та стежити, аби права дітей не порушувалися, а умови проживання та виховання були й надалі належними. 

Якщо ви бажаєте допомогти дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування, хочете взяти дитину у свою родину, звертайтеся за консультаціями та допомогою у Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106, тел. 6-17-48) або у Службу у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 107,108, тел. 6-17-27).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 13 прийомних дітей виховує подружжя з села Гаразджа (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2020
11 серпня 2020