Поділитись:

Тимчасова укропівська влада в Луцьку запроваджує цензуру, - Юлія Вусенко

Середа, 03 квітня 2019, 21:22

Депутатка Юлія Вусенко обурена, що її думку стосовно проміжних результатів та прогнозів виборів Президента 2019 вирізали з ефіру на телеканалі "Аверс".

Про це йдеться в дописі на сторінці Facebook жінки.

Депутатка вважає, що тимчасова укропівська влада в Луцьку запроваджує цензуру. Адже, випуск "Відкрита влада", що на Аверсі, був оплачений з міського бюджету. Але з нього вирізали виступ Вусенко. 

"Цей (К. – ефір) був інший, адже проходив в проміжку між першим та другим туром президентських виборів. І перший блок питань ґрунтувався саме на цих проміжних результатах та прогнозах. Я висловила свою думку. Відкрито, відверто. Таку, яку маю. Особисту. Окрім мене це мали можливість зробити всі. І зробили це.

Але! Сьогодні, переглядаючи запис програми я побачила, що саме цей момент в передачі вирізаний!!! Це при тому, що у каналу укладений договір з ЛМР, а інакше, яким чином за передачу сплачувалися б бюджетні кошти.

Так от власне у чому питання – чому ви вважаєте нормальним вирізати те, що не хотіли б чути самі і не даєте можливості почути це іншим мешканцям нашого міста і де межа аморальності тих дій, які ви готові вчиняти по відношенню до незручних вам людей? Дуже прошу колег депутатів звернути на це особливу увагу, а лучан думати, як краще жити, коли ви є учасником того що відбувається і можете коригувати та впливати на процес, бо з вами відверті, чи все таки, коли вас опускають у «теплу ванну», маючи свої ЗМІ і транслюючи через них виключно потрібну для них інформацію!?", – йдеться в дописі.

У дописі Юлія Вусенко вирішила відтворити свій вирізаний виступ:

«Я переконана, що відсотковий результат на виборах президента для Порошенка - то червона картка від народу України, я також розумію, що він втратив кредит довіри і кожен українець має до нього багато запитань.

Стосовно Зеленського, то не перестаю дивуватися його результату, бо усвідомлюю, що люди хочуть бачити нове. Нового набагато легше навчити, аніж працювати із добре навченим старим, мінуси якого ми вивчили. Та! Це все легко зробити за умови, що цей новий, в даному випадку Зе - самостійний! А не є людиною за якою стоїть і спостерігає за цим «новим кварталом», учасниками якого є ми з вами, олігарх Коломойський.

Мене глибоко непокоїть той контент, який створював кандидат в президенти, те, що він у своїх сороміцьких передачах принижував нашу з вами гідність, висміював українців, а також порівнював нашу країну з повією. Я боюся його відвертих загравань з Путіним, бо забагато заплачено за той відносний спокій, який ми з вами маємо хоча б для того, щоби проголосувати на цих виборах.

А ще, я хочу почути цього кандидата. Бо вважаю неповагою до народу України, що людина, яка претендує на президентське крісло, яка виграла перший тур виборів, не говорить з виборцями відверто, та й взагалі не говорить. Мене страшить, що той образ, який ми всі побачили в кіні, сьогодні нормально транслюється більшістю, як їх свідомий вибір». 

"Це майже дослівно, те, що вчора я говорила наживо", – пише вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Волинської ОДА відповів любов’ю на провокації (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:35
06 квітня 2020
04 квітня 2020
03 квітня 2020
30 березня 2020
20:00
28 березня 2020
27 березня 2020