Поділитись:

Доторкнутись до небес з Яровицею*

П'ятниця, 29 березня 2019, 14:10

Компанія ЄВРОХОЛДІНГ має більше 20 років успішного досвіду системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництва торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, бізнес-центрів.

Сьогодні компанія розвиває ряд проектів нерухомості житлового та комерційного призначення, що знаходяться на різних стадіях реалізації та постійно працює над розробкою нових цікавих проектів, різних за масштабом та рівнем складності. Флагманом в кращих виконаннях і прогресивних рішеннях компанії є житловий комплекс ЯРОВИЦЯ. ЯРОВИЦЯ з’явилась в місті та змінила уявлення про нерухомість в Луцьку. Архітектори компанії створили абсолютно новий, унікальний житловий комплекс, піднявши високо планку стандартів будівництва в місті та стимулюючи конкурентне середовище удосконалюватись. Серед переваг і нововведень ЯРОВИЦІ – вентильований фасад‚ дизайнерський фасад в облицювальній цеглі‚ панорамне скління та найбільш різноманітне планування квартир в Луцьку‚ що відповідає сучасним вимогам активного й комфортного життя. Панорамні вікна‚ великі кухні-вітальні роблять квартири просторими. У кожній квартирі передбачено індивідуальне опалення із встановленням радіаторів, поліпшена штукатурка та стяжка‚ ВСІ нижні пояси панорамних вікон і балконів, вперше в Луцьку, 100% виконуються із багатошарового скла "тріплекс". Людям, які звикли жити майбутнім та прагнуть змінити звичну дійсність, ЯРОВИЦЯ пропонує класні пентхауси з панорамними виглядами в різні сторони Луцька і навколишніх пейзажів! Вони розташовані на верхніх поверхах, мають високі стелі та великі панорамні вікна, які візуально об’єднують кімнату та краєвид в одне ціле. Власники пентхаусів можуть насолоджуватись відчуттям простору та свободи на власній терасі‚ при бажанні з власним барбекю чи джакузі.

На будівельному майданчику Яровиці сьогодні завершується будівництво чергових трьох пентхаусів.

Можна підійти та в супроводі менеджера помилуватись краєвидами, які відкриються з західних під’їздів Яровиці. А переглянути планування на сайті http://yarovytsya.com.ua і спільно з нами внести побажання і доповнення до Вашої сімейної мрії! Вибираючи житло, ми багато очікуємо від локації. Хочеться залишатись у центрі подій, мати поруч все необхідне та при цьому залишатись в зоні спокою та затишку. Заради комфорту на подвір’ї Яровиці облаштовані зручні зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики. Яровиця має унікальну концепцію інфраструктури. На території житлового комплексу продуктові крамниці, салони краси, кав’ярні, ресторани, офісні приміщення, магазини одягу, взуття тощо. Сьогодні купівля квартири - це не тільки необхідність мати свій власний простір, а й вигідне та безпечне капіталовкладення. Квартиру завжди можна продати, при чому дорожче, ніж Ви її придбали на старті будівництва. Вона не знеціниться у разі економічних коливань, її можна здавати в оренду і отримувати привабливий дохід! ⠀ Не варто ризикувати, купуйте квартиру у надійного забудовника - інвестуйте у своє майбутнє разом з ЄВРОХОЛДІНГ!

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 жовтня 2019
24 жовтня 2019
18 жовтня 2019
10 жовтня 2019
04 жовтня 2019
20 вересня 2019
13 вересня 2019
12 вересня 2019
02 вересня 2019
21 серпня 2019
19 серпня 2019
16 серпня 2019
09 серпня 2019
30 липня 2019