Поділитись:

Розповіли, яким буде благодійний бал «IMPREZA LUBARTA» у Луцьку (фото)

Середа, 27 березня 2019, 16:10

У Луцьку 5 квітня 2019 року о 18:00 в музеї сучасного мистецтва Корсаків відбудеться благодійний бал «IMPREZA LUBARTA».

Про це нагадали організатори заходу.

В програмі «IMPREZA LUBARTA» благодійний бал LUBARTA у супроводі:

 • Камерний оркестр «Кантабіле»,
 • Джазова формація «Резус блюз»,
 • Сергій Скулинець
 • Головний танцмейстер імпрези Кашевський Олександр.
 • У блоці латино-американської програми планується залучення професійного танцівника з Мексики для проведення майстер класу із «Сальси» та «Бачати».

Також відбудуться:

 • Модні покази брендів одягу від кращих дизайнерів міста;
 • Майстер-класи з хореографії;
 • Парад дебютантів балу;
 • Тематичні фотозони;
 • Фуд-зона;
 • Парад живих скульптур, театральних мімів;
 • Благодійна галерея мистецтв;
 • Благодійний аукціон.

Варто зауважити, що починаючи з 2008 року Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки організовує благодійний «Університетський бал» зі збору коштів за найбільш необхідними напрямами допомоги потребуючим. Цьогоріч в концепцію заходу впроваджуються комплексні зміни задля вдосконалення івент-заходу, що забезпечить його подальший розвиток та вдосконалення. 

Організатором заходу є Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця»  та ГО «Альянс нового покоління».

У рамках акції відбувся відбір волонтерів. Усього було подано понад 80 заявок, але для подальшого навчання відібрали 16 кращих волонтерів. Упродовж 2-х днів вони проходили тренінги, де їх навчали, як поводитися у різних можливих ситуаціях та форс-мажорах, відповідати та інформувати гостей заходу. Волонтери пройшли курс тренінгу правил етикету та першої допомоги.

Організатори заходу шукали харизматичних та запальних хлопців і дівчат, які готові стати окрасою балу та відкрити імпрезу. Було відібрано 22 пари дебютантів, які проходять курс підготовки бального етикету та хореографічної постановки. Серед дебютантів буде обрана пара переможців. Голова журі – шоумен, музикант та композитор Сергій Скулинець,.

Організатори заходу підготували багато сюрпризів. Одним із них став розіграш неймовірної срібної прикраси від Graffit Jewellery.

На заході буде змога послухати спікерів:

Катерина Теліпська – начальник управління туризму і промоції міста Луцької міської ради. Тема презентації "Луцьк - приємне відкриття!".

Тетяна Яцечко-Блаженко – історик, краєзнавець, викладач СНУ імені Лесі Українки.
Тема: "Світський бал: історія та традиції проведення на території України".

Організатори благодійного балу:

 1. Первинна профспілкова організація студентів СНУ — громадська організація, яка об‘єднує студентів для захисту їхніх трудових та соціально-економічних інтересів.
 2. «Серце до серця» — всеукраїнський благодійний фонд, який веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні.
 3. Департамент сім‘ї, молоді та спорту Луцької міської ради.
 4. Музей сучасного мистецтва  Корсаків – місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.
 5. New Generation alliance – альянс нового покоління. Це громадська організація, яка працює над розвитком громад та їх інституцій.

Головний танцмейстер балу – Олександр Кашевський.

Ведучі імпрези – Роман Полтарак та Софія Васькевич.

Під час проведення імпрези функціонуватиме Благодійний аукціон творів мистецтва.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів