Поділитись:

В Україні суд скасував заборону на серіал "Свати"

Середа, 27 березня 2019, 18:18

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною заборону на в’їзд в Україну актора Федора Добронравова та анулював заборону на ретрансляцію деяких фільмів за його участі, зокрема серіалу "Свати".

Про це 27 березня повідомили у прес-службі суду.

Таким чином суд задовольнив позов ТОВ "Телерадіокомпанія студія 1+1" та ТОВ "Кіноквартал".

Суд визнав протиправними дії Служби безпеки щодо підготовки довідки про наявність підстав для прийняття постанови про заборону в’їзду в Україну громадянину Російської Федерації Федору Добронравову та визнав протиправною та скасував відповідну постанову СБУ, – йдеться у повідомленні.

Також суд визнав протиправними дії СБУ щодо звернення до Міністерства культури про внесення Добронравова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Суд визнав протиправним та скасував наказ Мінкульту та наказ Державного агентства з питань кіно про "анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування певних фільмів". 

У суді стверджують, що проаналізували зміст довідки, яку підготували в СБУ, і встановили, що вона "була складена з порушенням нормативних вимог та за відсутності належних обґрунтувань".

Таким чином всі рішення, ухвалені на підставі зазначеної довідки, суд визнав необгрунтованими, протиправними і скасував їх.

Нагадаємо: серіал в Україні офіційно заборонили у листопаді 2017 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "день тиші" на 1+1 весь час ітимуть проекти Зеленського

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 травня 2020
28 травня 2020
27 травня 2020
26 травня 2020