Поділитись:

На Волині у залізницю інвестують 75 мільйонів гривень

Субота, 23 березня 2019, 18:28
На Волині у залізницю інвестують 75 мільйонів гривень

Укрзалізниця планує збудувати тягову підстанцію у Ковелі за 75 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов під час робочого візиту на Кременчуцьку дистанцію електропостачання – одну з найбільш вантажонапружених дистанцій регіональної філії «Південна залізниця», – повідомляє прес-служба УЗ.

У 2019 році Укрзалізниця розпочне роботи з електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка, яка дозволить підвищити пропускну спроможність важливого напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв

Євген Кравцов відвідав ключовий об’єкт електропостачання Кременчуцької дистанції електропостачання – тягову підстанцію Кременчук. Вона була введена в експлуатацію два роки тому і забезпечує рух електрорухомого складу на дільниці Галещина – Кременчук – Павлиш та живлення вузла Кременчук.

«Електрифікація вантажонапружених напрямків залізниці – пріоритетне завдання нашої компанії. У цьому році плануємо розпочати роботи з електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка, що дозволить покращити ситуацію з пропуском вантажів до морських портів. Це ключовий інфраструктурний проект Укрзалізниці, який дозволить прискорити доставку вантажів, скоротити витрати на організацію перевезень, забезпечити їх екологічність, вивільнити тепловозну тягу та перенаправити її на інші напрямки», – повідомив Євген Кравцов.

За його словами, фінпланом Укрзалізниці на 2019 рік на реконструкцію та будівництво об’єктів передбачено понад 5,1 млрд грн капітальних інвестицій. Зокрема, 1,6 млрд грн за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій буде направлено на реконструкцію дільниці залізничного транспорту Долинська – Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв. Окрім цього, 75 млн грн передбачено на будівництво тягової підстанції ст. Ковель Львівської залізниці.

Керівник Укрзалізниці також нагадав, що у вересні минулого року залізничники завершили електрифікацію 14-кілометрової дільниці Потоки – Золотнишине, завдяки чому забезпечили електротягою важливий напрямок Полтава – Кременчук – Користівка – Знам’янка. «Витративши на електрифікацію Потоки – Золотнишине понад 204 млн грн, ми передбачаємо, що економія витрат на організацію перевезень на цьому напрямку щороку становитиме понад 73 млн грн», - повідомив Євген Кравцов.

Надрукувати
мітки:
коментарів