Поділитись:

Волинян попереджають про штрафи за сміття в лісі

Середа, 20 березня 2019, 09:11

Ситуація із засміченням лісів на Волині залишається непростою. Чимало людей досі не усвідомлюють власної відповідальності за здорове довкілля.

Тому працівники державної лісової охорони постійно патрулюють лісові масиви та прилеглі території на виявлення порушників, – інформує прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

Незважаючи на те, що зафіксувати відповідне порушення досить непросто, з початку березня працівниками державної лісової охорони та груп оперативного реагування складено 117 протоколів за засмічення лісів.

Нагадуємо, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Засмічення лісів відходами» передбачено накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 50 до 100. Згідно зі ст. 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель», передбачено накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів