Поділитись:

Підлітки з бідних країн думають про самогубство частіше, – дослідження

Вівторок, 19 березня 2019, 06:56

Немає більшої трагедії, ніж смерть молодої людини. Тим не менш, підлітки часто страждають від депресії, яка в деяких випадках закінчується самогубством.

Дослідники з Університету Квінсленда виявили, що підлітки в країнах, які розвиваються, частіше роблять спроби самогубства або мають суїцидальні думки, ніж ті, що живуть у країнах з високим рівнем доходу, – інформує інтернет-портал technology.org

Підлітки страждають від депресії в усьому світі, але схильність до суїциду більше з'являється у підлітків з країн, що розвиваються.

Підлітки багато переживають. Раптом все їхня життя змінюється, вони більше не діти і повинні приймати життєво важливі рішення. Де вони збираються вчитися? Ким вони намагатимуться стати? Вчені виявили, що троє з кожних п'яти підлітків в Самоа вчиняли спробу самогубства, і це лише один приклад. У всіх країнах з низьким і середнім рівнем доходів близько 17% підлітків мали суїцидальні думки або навіть робили спроби самогубства за останні 12 місяців.

Вчені аналізували дані 229,129 підлітків у віці від 13 до 17 років у 59 країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Вони виявили, що підлітки у країнах з високим рівнем доходу не демонструють суїцидальних тенденцій. Це може бути пов'язано з бідністю та політичною напруженістю в країнах з низьким рівнем життя. Підлітки страждають, думаючи про майбутнє і вибір, який вони повинні зробити, але ті самі підлітки з менш розвинених країн уявляють своє майбутнє як щось страшне, і в результаті впадають в депресію. Кількість підлітків-самогубців у Африці просто б'є всі рекорди. Вчені також виявили, що дівчатка частіше мали суїцидальні думки, але різниця між двома статями в цьому аспекті незначна.

Результати цього дослідження дуже важливі. Необхідно якомога швидше розробити стратегії попередження самогубств. Вони повинні бути більш ефективними, і для цього політики повинні розуміти, що велика частина сьогоднішніх підлітків має думки про самогубство або навіть намагалася здійснити самогубство раніше. Доцент Асад Хан, один з авторів дослідження, сказав: "Освіта має першорядне значення, оскільки обмежена поінформованість про депресію в країнах, що розвиваються, робить меншу ймовірність того, що ті, хто потребує професійної або соціальної підтримки, будуть шукати її. Індивідуальні ініціативи щодо запобігання самогубствам потрібні в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, беручи до уваги різноманітні культурні та соціально-економічні передумови країн".

Підлітковий вік – це важкий час, і ми всі повинні пройти через нього. Нам просто слід зрозуміти, що будь-який важкий період має свій кінець. Все минає, просто потрібно трохи терпіння, щоб пережити це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку дівчина порізала собі вени і хотіла викинутися з балкона

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 червня 2020
12 червня 2020
10 червня 2020
09 червня 2020
03 червня 2020
31 травня 2020
28 травня 2020
22 травня 2020
12 травня 2020
11 травня 2020
10 травня 2020
07 травня 2020
30 квітня 2020
29 квітня 2020