Поділитись:

У Луцьку жінок закликали до політичної активності (фото)

П'ятниця, 15 березня 2019, 16:35

У Луцьку відбувся фінальний етап зустрічей у межах проекту "Жіночої політичної взаємодії".

На Волинь приїхали громадсько-активні жінки зі Східних та Південних областей. Про це повідомила депутатка Луцької міської ради Юлія Вусенко. 

Мета проекту – підвищення жіночої активності у політичному житті та підготовка до участі у місцевих виборах 2020 року. Перший етап таких обговорень відбувся у Краматорську, другий – у Миколаєві. 15 березня 42 учасниці відвідали Луцьку міську раду, де з її роботою їх ознайомлювала голова депутатської групи "Рівні можливості" Юлія Вусенко. У раді учасниці обговорили основні перешкоди політичної участі жінок та виокремили переваги громадської жіночої активності як для громади, так і для країни загалом. 

"Коли під час зустрічі до мене підходили жінки і казали, що наша зустріч стала для них переломною і вони точно будуть балотуватися у свої ради, я усвідомлювала, що то не порожні розмови, а важлива праця. Тому що коли я розумію, що в Україні є такий жіночий потенціал, то мене переповнює надія на те, що позитивним змінам бути! Я знаю, що жіноче політичне лобі в Україні не є повністю використовуваним та задіяним, проте час робити зміни, які покращать життя громад та України вцілому", – зазначила Юлія Вусенко. 

Зокрема в Луцьку на зустрічі говорли і про місцеве самоврядування, і про потенціал міста, і про туризм як інструмент розвитку громад, а також про сумніви, які внаслідок стереотипів має кожна активна жінка, думаючи про те, чи потрібна вона в політиці і чи корисна вона там. 

"Знаєте, для мене такі зустрічі мегаважливі, бо я вкладаю у них сакральний зміст. Вони часто даються мені якраз тоді, коли мотивація потрібна найбільше, коли потрібний новий ковток повітря і розуміння куди ідеш, заради чого був обраний такий шлях... Я щиро вірю у нашу спільну працю і як наслідок – перемогу, бо той нелегкий шлях служіння, котрий обрали ми всі, спрямований на розвиток наших міст і країни загалом", – запевнила Вусенко. 

Згодом учасниці відвідали луцький ЦНАП, де їх зустрічала Лариса Карпяк, і отримали інформацію про Луцьк туристичний від начальниці управління туризму та промоції Катерини Теліпської. 

Як відомо, наразі у Луцькій міській раді працюють дев'ять жінкок-депутаток (загалом у мерії 42 депутати). Також існує група "Рівні можливості". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Політика – як закритий чоловічий клуб", – Вусенко вимагає гендерної рівності

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 липня 2020
03 липня 2020
02 липня 2020
01 липня 2020
30 червня 2020
26 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020