Поділитись:

У Луцьку жінок закликали до політичної активності (фото)

П'ятниця, 15 березня 2019, 16:35

У Луцьку відбувся фінальний етап зустрічей у межах проекту "Жіночої політичної взаємодії".

На Волинь приїхали громадсько-активні жінки зі Східних та Південних областей. Про це повідомила депутатка Луцької міської ради Юлія Вусенко. 

Мета проекту – підвищення жіночої активності у політичному житті та підготовка до участі у місцевих виборах 2020 року. Перший етап таких обговорень відбувся у Краматорську, другий – у Миколаєві. 15 березня 42 учасниці відвідали Луцьку міську раду, де з її роботою їх ознайомлювала голова депутатської групи "Рівні можливості" Юлія Вусенко. У раді учасниці обговорили основні перешкоди політичної участі жінок та виокремили переваги громадської жіночої активності як для громади, так і для країни загалом. 

"Коли під час зустрічі до мене підходили жінки і казали, що наша зустріч стала для них переломною і вони точно будуть балотуватися у свої ради, я усвідомлювала, що то не порожні розмови, а важлива праця. Тому що коли я розумію, що в Україні є такий жіночий потенціал, то мене переповнює надія на те, що позитивним змінам бути! Я знаю, що жіноче політичне лобі в Україні не є повністю використовуваним та задіяним, проте час робити зміни, які покращать життя громад та України вцілому", – зазначила Юлія Вусенко. 

Зокрема в Луцьку на зустрічі говорли і про місцеве самоврядування, і про потенціал міста, і про туризм як інструмент розвитку громад, а також про сумніви, які внаслідок стереотипів має кожна активна жінка, думаючи про те, чи потрібна вона в політиці і чи корисна вона там. 

"Знаєте, для мене такі зустрічі мегаважливі, бо я вкладаю у них сакральний зміст. Вони часто даються мені якраз тоді, коли мотивація потрібна найбільше, коли потрібний новий ковток повітря і розуміння куди ідеш, заради чого був обраний такий шлях... Я щиро вірю у нашу спільну працю і як наслідок – перемогу, бо той нелегкий шлях служіння, котрий обрали ми всі, спрямований на розвиток наших міст і країни загалом", – запевнила Вусенко. 

Згодом учасниці відвідали луцький ЦНАП, де їх зустрічала Лариса Карпяк, і отримали інформацію про Луцьк туристичний від начальниці управління туризму та промоції Катерини Теліпської. 

Як відомо, наразі у Луцькій міській раді працюють дев'ять жінкок-депутаток (загалом у мерії 42 депутати). Також існує група "Рівні можливості". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Політика – як закритий чоловічий клуб", – Вусенко вимагає гендерної рівності

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 лютого 2020
31 жовтня 2019
18 серпня 2018
24 липня 2018
21 липня 2018
31 травня 2018
09 січня 2018
02 січня 2018
13 грудня 2017
31 жовтня 2017
03 жовтня 2017
14 червня 2017
18 травня 2017
10 травня 2017
14 квітня 2017