Поділитись:

Один день Анатолія Гриценка на Волині (фоторепортаж)*

Середа, 13 березня 2019, 14:00

Першу зупинку на території Волинської області кандидат в президенти України Анатолій Гриценко здійснив на території одного з рекреаційних комплексів, де для нього забронювали готельний номер. 

Годинник показував 11:13, коли Степанович вийшов зі своєї автівки, привітався з керівником обласного штабу Олександром Кралюком, мною та іншими присутніми чоловіками. Він приділив декілька хвилин для переодягання та кави і вже в 11:23 ми їхали до 12 каналу для запису півгодинного інтерв'ю. 

Автомобіль кандидата супроводжує декілька інших, які потрібні для його безпеки (це і справді актуально під час виборчої кампанії). Один із відповідальних за цілісність Гриценка чоловіків їде разом зі мною. Він тримає в руках рацію, передаючи інформацію, куди та яким чином треба рухатися. 

"То скажіть хай мигалки увімкнуть", – запропонував йому водій.

"Ні. Повірте, ми б організували все так, що тут експрес-потяг проїхав би. Але Анатолій Степанович проти цього", – почув він у відповідь.

Після ефіру на телеканалі Гриценко разом зі своєю групою підтримки вирушив до Володимира-Волинського. Там на нього чекає зустріч із виборцями на території підприємства "Гербор-Холдинг". Але спершу – обід. Кандидат їсть грецький салат та червоний борщ, тоді як місцеві бізнесмени розповідають йому щось про себе або ж діляться думками стосовно різних загальних проблем.

Коли трапеза завершується, Степанович пішим кроком рухається до центральної площі міста, де разом з Кралюком покладає квіти в пам'ять про загиблих воїнів на Сході України. Далі – колективне фото з виборцям і коротка дорога на "Гербор-Холдинг".

На виробництві він спочатку дає коротке інтерв'ю генеральному директору компанії та, як виявилося, місцевому блогеру Олегу Борбелюку, а потім виступає та відповідає на запитання працівників підприємства. Ближче до завершення один із присутніх чоловіків скаже:

"У 2014 році ми тут тиснули руку Порошенку і він став президентом. Ви не хвилюйтеся, теж станете".

Отримавши невеликий подарунок та закликавши слухачів прийти 31 березня на виборчі дільниці і віддати свій голос за того, кому довіряють, Анатолій Гриценко знову сів в автівку та в супроводі команди поїхав назад до Луцька. 

В обласному центрі Волині він записав ще одне інтерв'ю для Суспільного й отримав близько години умовно вільного часу, під час якого встиг напрацювати декілька синхронів для телевізійників. Далі – вихід на сцену у вщент забитій найбільшій залі розважального центру "Промінь". 

Свій виступ політик розпочав зі згадки про скандальне розслідування журналістів BIHUS.INFO, в якому йдеться про розкрадання в «Укроборонпромі», до якого, ймовірно, причетні друзі глави держави Петра Порошенка.

Далі він перейшов до короткої розповіді про те, яким бачить майбутнє України та які кроки необхідні для покращення життя українців.

Гриценко зазначив, що представив команду людей, з якою йде у владу, та оголосив ім’я свого кандидата на пост генерального прокурора України. Це – юрист грузинського походження Давід Сакваралідзе:

"Молодий, енергійний, має юридичний диплом та освіту за кордоном. Він точно не миритиметься з корупцією. Я думаю, що чимало осіб здригнулося, почувши це прізвище. Нехай здригаються".

Гриценко гарантував присутнім, що піде з посади таким, як і прийшов. Політик пообіцяв, що з моменту перших кадрових призначень українці постійно відчуватимуть зміни на краще.

«У мене не з’явиться жодного бізнесу, офшору, жодного сліпого чи підсліпкуватого трасту, – зазначив він. – Я  гарантую, що не буде «любих друзів» та кумів, а лише відповідальна робота».

Виступ Анатолія Гриценка тривав 10 хвилин, час, що залишився (40 хвилин), він присвятив відповідям на запитання присутніх людей в залі, яких цікавили теми соціального забезпечення, пенсій, житла для військових, боротьби з корупцією тощо.

Щоправда, слово дали не всім: відмовили гурту молодих і не зовсім людей, які насамкінець заходу вимагали слова. Як зазначив Олександр Кралюк, ця компанія переслідує кандидата по всій Україні. Такі собі професійні провокатори. 

"Сьогодні о 20:20 вмикайте "Аверс", я там буду у прямому ефірі, всі запитання, які не встигли озвучити зараз, передадуть творчій групі телеканалу", – на прощання сказав Степанович, закликав голосувати розумом і серцем та покинув сцену. Того дня ми більше не бачилися.

*політична реклама

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 травня 2019
07 травня 2019
24 квітня 2019
23 квітня 2019
14:30
22 квітня 2019
15:05